Joanna Liszowska dumnie prezentuje siwe włosy na ściance. Całkowicie zrezygnowała z blondu. Jej metamorfoza zaskakuje

Joanna Liszowska fryzura

Joanna Liszowska fryzura

Joanna Liszowska postanowiła całkowicie zrezygnować z blondu. Gwiazda pojawiła się na premierze spektaklu, gdzie możemy ją podziwiać w naturalnym wydaniu. Wyeksponowała siwe kosmyki i znacznie przyciemniła burzę loków. 

Joanna Liszowska to aktorka, która od lat jest obecna na scenie. Doskonale czuje się zarówno w teatrze, w serialach jak i na dużym ekranie. Aktorka ma na swoim koncie wiele niezapomnianych ról. Sympatię widzów zyskała, pojawiając się między innymi w Na dobre i na złe. Od pierwszego odcinka gra także w serialu Przyjaciółki. Wciela się tam w Patrycję, której losy z zapartym tchem śledzą sympatycy tego formatu.

Joasia zawsze była znana również ze swoich kobiecych kształtów. Aktorka stała się symbolem seksapilu. Uchodzi ona za ikonę piękna, a każdy jej występ na czerwonym dywanie wzbudza zainteresowanie fotoreporterów. Gwiazda chętnie bowiem prezentuje atuty kobiecości i nie boi się pokazywać ciała. Na Instagramie, który prowadzi, można znaleźć wiele odważnych zdjęć. Pod każdym takim postem zbiera ona masę komplementów.

Joanna Liszowska zmieniła fryzurę

Joanna znana jest nie tylko z pełnej figury, ale także burzy blond loków. Taka fryzura stała się jej znakiem rozpoznawczym. Aktorka już kilka razy próbowała eksperymentować z wyglądem, jednak ostatecznie zawsze wracała do kręciołków. Wielokrotnie pojawiała się już w prostych włosach na różnego rodzaju imprezach, jednak fani zdecydowanie wolą ją w naturalnym wydaniu.

Gwiazda chętnie pokazuje się na branżowych imprezach i przyciąga spojrzenia. Ostatnio zawitała na premierę spektaklu La Bombe, gdzie pojawiła się nie tylko w eleganckiej kreacji, ale także w zupełnie nowym kolorze włosów. Zdecydowanie zrezygnowała z jasnego blondu. Dumnie wyeksponowała siwe kosmyki, które w połączeniu z ciepłym brązem wyglądały niezwykle naturalnie.

Tym razem jednak nie wybrała zbyt odważnej kreacji. Miała na sobie czarne obcisłe spodnie, kozaki na wysokim obcasie, wszystko uzupełniła białą koszulą i długim kardiganem. Jako dodatek wybrała jasną torebkę na łańcuchu. Postawiła też na wyrazisty makijaż oczu i mocno podkreśliła rzęsy. Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę oszałamiająco. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Joanna Liszowska na premierze spektaklu La Bombe

Joanna Liszowska na premierze spektaklu La Bombe

Joanna Liszowska na premierze spektaklu La Bombe

Joanna Liszowska na premierze spektaklu La Bombe

Joanna Liszowska na premierze spektaklu La Bombe

Joanna Liszowska na premierze spektaklu La Bombe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×