Joanna Liszowska bez makijażu to inna osoba. Różnica w wyglądzie jest tak duża, że fani pomylili ją z Magdą Mołek

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska dodała w sieci zdjęcie, które wymagało od niej wielkiej odwagi. Aktorka pokazała się bez grama makijażu, czym zachwyciła fanów. Pojawiły się porównania do Magdy Mołek. Podobna?

Joanna Liszowska to jedna z najbardziej znanych blondynek rodzimego show-biznesu. Aktorka od wielu lat pojawia się na małym i dużym ekranie, wzbudzając ogromną sympatię widzów. Zagrała między innymi w serialu Na dobre i na złe, a od samego początku możemy ją oglądać także w kultowym już formacie Przyjaciółki, gdzie wciela się w jedną z głównych postaci. Na stałe pojawia się też na deskach teatru, a podczas występów na żywo jest zdecydowanie w swoim żywiole. Każde jej wyście na scenę oklaskiwane jest gromkimi brawami.

Joanna od lat uchodzi za ikonę piękna i seksapilu. Znana jest bowiem nie tylko z umiejętności aktorskich i wokalnych, ale także burzy blond loków i bardzo apetycznych kształtów, które z dumą eksponuje.

Joanna Liszowska bez makijażu

Joanna należy do tych gwiazd, które są aktywne na Instagramie. Aktorka regularnie publikuje kolejne treści, gdzie pokazuje, jak wyglądają kulisy jej pracy oraz życie prywatne. Chętnie dzieli się obserwatorami tym, jak spędza czas wolny. Wiadomo, że gdy tylko pozwalają jej na to zawodowe zobowiązania, wyjeżdża z kraju w poszukiwaniu słońca i wysokich temperatur. Nie boi się wrzucić do sieci zdjęć w bikini, a nawet topless. Tym razem zdecydowała się jednak opublikować kadry, których gwiazdy unikają jak ognia.

Joanna Liszowska postanowiła pokazać się fanom na ujęciu prosto z plaży. Widać, że to jej prywatny czas, ponieważ pozuje bez grama makijażu i wystylizowanej fryzury, ale za to z szerokim uśmiechem na ustach.

Powrócę tam, gdzie szum fal!…narazie tylko w myślach
Słoneczny uśmiech Wam posyłam!
Nie dajemy się szarości! – podpisała zdjęcie.

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami. Pojawiło się mnóstwo komplementów dotyczących naturalnego wyglądu Joasi. W takim wydaniu bardzo spodobała się internautom. Jedna z osób pomyliła ją… z Magdą Mołek.

  • Więcej niż 17 lat bym Ci na tym zdjęciu nie dała.
  • Śliczne naturalne zdjęcie.
  • A ja przez chwilę myślałam, że to Magda Mołek.
  • Śliczny szczery uśmiech.
  • Piękna jak zawsze.

Trzeba przyznać, ze gwiazda serialu Przyjaciółki nawet bez makijażu prezentuje się zjawiskowo.


Joanna Liszowska bez makijażuJoanna Liszowska i Paweł Deląg na planie Przyjaciółek

Joanna Liszowska i Paweł Deląg na planie Przyjaciółek

Joanna Liszowska podczas jednej z zagranicznych podróży

Joanna Liszowska podczas jednej z zagranicznych podróży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×