Tak Joanna Liszowska wygląda w zmoczonych włosach po kąpieli. Po burzy loków zostało tylko wspomnienie

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska pochwaliła się nowymi zdjęciami zrobionymi tuż po kąpieli. Po burzy loków zostało tylko wspomnienie. Spójrzcie tylko na te zdjęcia.

Joanna Liszowska jest aktorką z wieloletnim doświadczeniem. Zadebiutowała na małym ekranie prawie dwadzieścia lat temu, a dokładniej w 2002 roku, gdy wcielała się w postać tancerki Edyty w serialu Szpital na peryferiach. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Aktorka zaczęła się pojawiać w ciekawych produkcjach, które przyniosły jej wierne grono fanów.

Aktualnie Liszowska gra m.in. w serialu Przyjaciółki, gdzie odgrywa postać Patrycji Kochan. Jest bardzo związana z produkcją Polsatu. W jednym wywiadzie ujawniła, że na razie nie zamierza się rozstawać ze swoją postacią:

Jak w każdej pracy, z różnych powodów, mamy lepsze i gorsze chwile. Bywały momenty, kiedy cieszyłam się, że np. kończymy pracę nad danym sezonem i czeka nas przerwa, ale żeby rzucać „Przyjaciółki”? Nigdy! – komentowała w Super Expressie.

Joanna Liszowska pokazała się tuż po kąpieli

Joanna Liszowska aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje wybrane momenty codzienności. Jakiś czas temu pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. Nawet w naturalnej odsłonie olśniła swoich fanów. Z kolei w środę ogłosiła, że wybrała się na zagraniczne wakacje. Dodała fotografie, na których pozuje na balkonie. Ma na sobie sukienkę mini, która odsłania jej zgrabne nogi. Za nią rozciągają się piękne widoki.

Dzień później Joanna Liszowska zaprezentowała, jak wyglądają jej włosy po kąpieli. Chociaż aktorka znana jest ze swojej charakterystycznej burzy loków, na nowych ujęciach nie ma po nich śladu. Gwiazda w opisie życzyła fanom miłego dnia:

Gooood moooorning!!! Pięknego dnia!Pięknej energii na dziś!

Internauci są zachwyceni wyglądem gwiazdy. W komentarzach pozostawiają mnóstwo komplementów pod jej adresem. Twierdzą, że wygląda jak nastolatka:

  • Asiu, jesteś przepiękna, na tych zdjęciach jak nastolatka.
  • Pięknie i dziewczęco. Pani Asiu, zakochałam się w tych okularach, można wiedzieć skąd one są?
  • Te włosy pod każdą postacią są obłędne.

Trzeba przyznać, że Joanna Liszowska wygląda wspaniale.


Joanna Liszowska w mokrych włosach

Joanna Liszowska w mokrych włosach

Joanna Liszowska w mokrych włosach

Joanna Liszowska w mokrych włosach

Joanna Liszowska w mokrych włosach

Joanna Liszowska w mokrych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×