Joanna Liszowska w najpiękniejszej fryzurze w swojej karierze. W takim wcieleniu wygląda zjawiskowo

Joanna Liszowska fryzura

Joanna Liszowska fryzura

Joanna Liszowska w prostych włosach i z grzywką. Fani zaniemówili z wrażenia na widok odmienionej aktorki. To się nazywa udana metamorfoza!

Joanna Liszowska nie może narzekać na nudę. W jej życiu zawodowym i prywatnym sporo się dzieje. Gwiazda regulanie pojawia się na szklanym ekranie, wcielając się w postać Patrycji w hitowym serialu Przyjaciółki. Można ją również regularnie oglądać w spektaklach teatralnych.

Aktorka od prawie dwóch lat jest singielką. W 2018 roku rozstała się ze swoim mężem, szwedzkim miliarderem, Olą Serneke. Do sfinalizowania rozwodu doszło w Szwecji.

Liszowska jest przykładem aktorki, która uwielbia bawić się swoim wizerunkiem. Chętnie podejmuje się wyzwań aktorskich, o czym opowiedziała w rozmowie z Vivą! w 2016 roku:

Kobieta zawsze powinna o siebie dbać i być w formie. Mimo że moje role często były po „warunkach zewnętrznych”, były też różne. Dzisiaj chciałabym zagrać rolę, w której przeobrażam się z larwy w motyla albo z motyla w… larwę. Chciałabym się oszpecić albo zmienić nie do poznania.

Sympatyczna blondynka o szerokim uśmiechu zgodziłaby się nawet ogolić głowę „na zero”, jeśli rola spełniłaby jej oczekiwania:

Jeśli – jak to się mówi – gra byłaby warta świeczki – myślę, że jak najbardziej bym to rozważyła. Uważam, że są takie role, dla których warto ze sobą zrobić wszystko. No, prawie wszystko.(…)  Jeśli ktoś oglądał program Twoja twarz brzmi znajomo, to zauważył, że lubowałam się w postaciach, którym daleko było do powszechnie uznawanych za atrakcyjne. Uwielbiam ekstremalne wyzwania – wyznała Plejadzie.

Wyobrażacie sobie łysą Joannę Liszowską? To byłoby coś, co mogłoby zwrócić uwagę tysięcy internautów, czyli tak jak jej najnowsze wcielenie.

Zobacz także: Joanna Liszowska szaleje na plaży bez stanika. Co za gorące zdjęcia!

Joanna Liszowska z nową fryzurą. Fani zachwyceni

Ostatnio aktorka postanowiła radykalnie zmienić swoją fryzurę. Efektem pracy stylistów pochwaliła się na Instagramie. W środowe popołudnie pokazała się kompletnie odmieniona – z wyprostowanymi włosami i długą grzywką. W hasztagu nadmieniła, że jest to jej charakteryzacja do roli w nowym spektaklu.

Fani byli wręcz zachwyceni nową fryzurą Joanny Liszowskiej. Choć to tylko peruka, fotografię polubiło ponad 2 tysiące osób, a w komentarzach posypał się grad komplementów:

  • W takiej fryzurze też Pani bardzo ładnie.
  • Joanno rewelacja.
  • Ładnie Pani z tą grzywką.
  • Joasiu wyglądasz bosko – piszą.

Gwiazda po raz kolejny udowodniła, że jej uroda pasuje do niemal każdej fryzury – do włosów prostych, kręconych, czarnych, blond, rudych… Tylko pozazdrościć!


Joanna Liszowska w prostych włosach i z grzywką

Joanna Liszowska w prostych włosach i z grzywką

Joanna Liszowska królową koncertu

Joanna Liszowska królową koncertu "Disco pod Gwiazdami"! Miała aż trzy kreacje

Joanna Liszowska - biust, Kobieca i Męska Marka Roku 2019

Joanna Liszowska - biust, Kobieca i Męska Marka Roku 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×