Szukaj

Ruda z Red Lips już nie jest… ruda. Teraz to różowa landrynka! Nowy kolor odjął jej lat. Wygląda świetnie

Joanna Lazer przeszła odważną metamorfozę

Joanna Lazer przeszła odważną metamorfozę

Joanna Lazer przeszła odważną metamorfozę, którą pochwaliła się w Dzień Dobry TVN. Ruda z zespołu Red Lips pozbyła się charakterystycznego koloru włosów. Jak wygląda?

Joanna Lazer od 2009 roku jest wokalistką zespołu Red Lips. Po sukcesie piosenki To, co nam było zyskała niesamowitą rozpoznawalność. To właśnie ona sprawiła, że słynna Ruda wzięła udział w programach rozrywkowych Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Taniec z gwiazdami.

Joanna Lazer ma różowe włosy. Metamorfoza wokalistki Red Lips

Lazer prowadzi konto na Instagramie, które śledzi ponad 100 tysięcy internautów. Dzieli się fragmentami swojej codzienności, chwali się zawodowymi projektami. Na każdym zdjęciu, które publikuje, uwagę przyciągają jej włosy. Piosenkarka przez kilkanaście lat była wierna rudemu kolorowi.

Znany fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, zdecydował się to zmienić i pofarbował jej włosy na znacznie jaśniejszy odcień. Przemiana trwała aż trzynaście godzin i została podzielona na dwa dni.

Z efektem końcowym mogli się zapoznać widzowie wtorkowego wydania Dzień Dobry TVNWłaśnie wtedy gwiazda po raz pierwszy pojawiła się w telewizji w jasnoróżowych włosach. Towarzyszył jej autor metamorfozy, który zdradził sekrety przemiany. Powiedział, że normalnie podzieliłby taką zmianę na kilka etapów, zależało mu jednak, by efekt osiągnąć szybko:

Fakt jest taki, że normalnie tę koloryzację podzieliłbym na kilka etapów, ale zależało mi na tym spektakularnym efekcie, żeby zrobić go szybko, dlatego tyle godzin. Też tyle godzin dlatego, żeby tych włosów nie zniszczyć. […] Dla mnie podstawą jest dobra kondycja włosów, bo jak się zniszczy włosy to ten kolor nie będzie wyglądał dobrze.

Piosenkarka przyznała, że chociaż nowy wygląd się jej podoba, to jeszcze się do niego nie przyzwyczaiła:

Miałam kiedyś jasne włosy, więc wiedziałam, że będę się dobrze czuła w jasnych. Natomiast teraz mam tak, że po dwunastu latach bycia rudzielcem, kiedy teraz spojrzę w lustro to mam takie myśli: „O Jezu, to ja”. To jest naprawdę śmieszne uczucie. Wczoraj jak szłam sobie wyprowadzić psa na dwór to pewien pan się tak obracał za mną, że myślałam, że się przewróci.

Gwiazda zapowiedziała też, że rusza na zakupy. Chce zmienić styl ubierania na taki, który będzie pasował do nowej, krzykliwej fryzury. Z pomocą przyjdzie jej kreatorka wizerunku Joanny Krupy – Justyna Bulińska, która niemal od urodzenia dobiera stylizacje pod podobny kolor włosów.


Joanna Lazer przed i po metamorfozie

Joanna Lazer przed i po metamorfozie

Joanna Lazer przed metamorfozą

Joanna Lazer przed metamorfozą

ruda2

Joanna Lazer przed metamorfozą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×