Koniec miłości! Gwiazdy TVN rozstały się 8 lat po ślubie

Gwiazda TVN 24 rozstała się z mężem

Gwiazda TVN 24 rozstała się z mężem

Joanna Kryńska i Tomasz Marzec rozstali się. Chociaż para przez długi czas oficjalnie milczała na ten temat, na profilu mężczyzny zaczęły pojawiać się zdjęcia z nową partnerką. Z kim się spotyka?

Joanna Kryńska i Tomasz Marzec od lat pracują razem w TVN24. Dziennikarze wzięli ślub w 2011 roku. Wkrótce małżonkowie doczekali się synów: Franka i Janka. Chociaż wydawało się, że w ich relacji wszystko układa się doskonale, oni postanowili się rozstać. Na dodatek dziennikarz spotka się już z inną kobietą.

Zobacz: Miesiąc temu huczało o ich ślubie. Właśnie się rozstali: „To będzie wyznanie tego tygodnia”

Joanna Kryńska i Tomasz Marzec rozstali się. Dlaczego?

Dlaczego Kryńska i Marzec rozstali się? Nie wiadomo. Dawni zakochani uparcie milczą na temat powodu rozstania, publicznie nie komentując rozpadu związku. Tajemnicą jest więc, kiedy ich małżeństwo się zakończyło. Pewne jest jednak, że Marzec już się z kimś spotyka. To Julia Lewandowska, aktorka która kilka lat temu wystąpiła w Barwach Szczęścia

Tomek i Julia nie ukrywają, że są dla siebie ważni. Właśnie dlatego w mediach społecznościowych aktorki można znaleźć kilka wspólnych zdjęć, patrząc na opisy których nie można mieć ani cienia wątpliwości, że parę łączy bardzo silne uczucie.

Zobacz: Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się! W amerykańskich mediach aż huczy

Kiedy Tomasz i jego nowa ukochana publikują romantyczne zdjęcia, Kryńska jest także aktywna w social mediach. Pokazuje uroczych synów, a także odsłania kulisy swojej pracy. W czwartek, 24 października minęło 15 lat od momentu, w którym gwiazda związała się ze stacją  TVN 24.

Zobacz: Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz rozstali się. To koniec bajkowej miłości gwiazd „Top Model” [TYLKO U NAS]

 


Tomasz Marzec z nową partnerką

Tomasz Marzec z nową partnerką

Tomasz Marzec i Julia Lewandowska są razem

Tomasz Marzec i Julia Lewandowska są razem

Tomasz Marzec i Julia Lewandowska są parą

Tomasz Marzec i Julia Lewandowska są parą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×