Szukaj

To najpiękniejsze zdjęcie ciężarnej Joanny Krupy, jakie widzieliśmy! Marcin Tyszka zrobił modelce genialną sesję z ukrycia!

Joanna Krupa niedługo powita na świecie pierwsze dziecko. Gwiazda nie rezygnuje z obowiązków i nadal pojawia się na planie Top model. Zobacz, jakie urocze zdjęcie powstało niedawno na planie programu. 
Joanna Krupa, Tyszka

Joanna Krupa, Tyszka

Joanna Krupa jest w ciąży. Modelka wkrótce zostanie mamą, a na świat przyjdzie pierwsze dziecko jej i ukochanego gwiazdy Douglasa Nunesa. Prowadząca Top Model jest bardzo podekscytowana nową rolą, o czym świadczyć może fakt, że błogosławionym stanem chwali się w internecie.

Na dodatek Krupa nie zrezygnowała z prowadzenia nowej edycji Top Model.  Właśnie nagrywane są nowe odcinki programu, gdzie w jury, oprócz Krupy, znajduje się także m.in. Marcin Tyszka. To on zrobił zdjęcie Joannie, które nie przejdzie bez echa.

Joanna Krupa – nowe ciążowe zdjęcie

Modelka nie tylko ubrana jest w przepiękną, jasną, długą do ziemi suknię, ale także stoi bokiem, przez co jej brzuszek wydaje się jeszcze większy:

Kto zna bajkę Mały Książę o wężu, co połknął słonia? Jak widzicie można być super sexy w ciąży. Baliśmy się, jak sobie nasza Kremóweczka poradzi na długich nagraniach … A tu…. wulkan energii , super humor i kondycja za dwóch… To będzie fantastic edycja,w końcu mamy na planie piątego jurora – podpisał zdjęcie Tyszka.

Fani zauroczeni byli tym ujęciem, co podkreślali w komentarzach, które licznie pojawiły się pod zdjęciem:

  • Jak pięknie napisałeś ! Pamiętaj, że jak będziesz niemiły dla Joanny Krupy to zjedzą Cię myszy
  • Zachwycająca, szczęśliwa kobieta
  • Ta Pani Będzie cudowna Mamą !!! Szczęścia życzę 🙂 i super nagrań
  • Tak! Zgadzam się. Z piątym jurorem edycja musi być fantastic. Nie ma innej opcji!
  • @joannakrupa już od małego przygotowuje maleństwo na Top Model

Dodajmy, że Joanna przeżywa obecnie 25 tydzień ciąży. Oznacza to, że wyczekiwane maleństwo na świecie pojawi się jeszcze w tym roku. Chociaż na ten moment nie znana jest płeć, pewne jest, że przyszli rodzice wybrali już imię:

Joasia i Douglas długo się zastanawiali nad imieniem. Wreszcie zdecydowali, że jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka to Amelie-Rose lub Sophia-Grace – zdradza w rozmowie z Fleszem osoba z otoczenia gwiazdy.

Czekamy na pierwsze zdjęcie maleństwa.

Zobacz: Śliczna Joanna Krupa jest już w 25 tygodniu ciąży! Gwiazda pokazała się bez makijażu eksponując swój wielki nagi brzuszek!

Zobacz: Imiona dziecka Joanny Krupy wyciekły do mediów! Nikt w polskim show-biznesie nie wybrał tak oryginalnego zestawu!

Zobacz: Joanna Krupa w mega obcisłej sukience z mężem na starówce w Gdańsku. Nawet z dużym brzuszkiem wygląda jak seksbomba!


Joanna Krupa - zdjęcie Marcina Tyszki

Joanna Krupa - zdjęcie Marcina Tyszki

Joanna Krupa odsłania brzuch w 25 tygodniu ciąży, jest bez makijażu

Joanna Krupa odsłania brzuch w 25 tygodniu ciąży, jest bez makijażu

Ciężarna Joanna Krupa i Douglas Nunes w Gdańsku

Ciężarna Joanna Krupa i Douglas Nunes w Gdańsku

×