Szukaj

Krupa pokazała, co Asha dostała od Wolińskiego. Pudła z prezentami zajęły pół pokoju. Projektant ma gest

Joanna Krupa pokazała prezent dla Ashy

Joanna Krupa pokazała prezent dla Ashy

Joanna Krupa jest już w Polsce, gdzie towarzyszy jej córka, Asha. Dziewczynka dostała pierwsze prezenty od zaprzyjaźnionych z modelką gwiazd. Co przygotował dla niej Dawid Woliński?  

Joanna Krupa spełnia się w roli mamy. Wraz z Douglasem Nunesem wychowują Ashę, której nowymi zdjęciami regularnie dzielą się w sieci. Pokazują, jak spędza czas na zabawie, a także jak wyglądają wybrane fragmenty z jej życia prywatnego. Chociaż do niedawna mama i córka były nierozłączne, ze względu na służbowe zobowiązania, czekała ich chwilowa separacja.

Krupa przyleciała do Polski, gdzie nagrywa nowe odcinki Top Model, Asha pod opieką Nunesa została w Stanach Zjednoczonych. Na szczęście rozłąka nie trwała długo. Modelka zdążyła wrócić do Los Angeles, a nawet przylecieć z powrotem do kraju. Tym razem córeczka jest z nią.

Joanna na swoim Instagramie zdała relacje z podróży. Jak wynika ze zdjęć, dziewczynka przespała część trasy w ramionach mamy. Dzięki temu z uśmiechem na twarzy powitała Polskę.

Joanna Krupa pokazała prezent Dawida Wolińskiego dla Ashy

Krupa w Polsce dla swojej córeczki urządziła stylowo wyposażony pokoik. W pomieszczeniu króluje biel. Nie brakuje ulubionych zabawek Ashy, które sprawią, że będzie się czuć komfortowo.

Jak wynika ze zdjęć, które pojawiły się na Instastory, gdy Asha przekroczyła próg nowego domu, czekało na nią mnóstwo prezentów. Zajęły pół pokoju. Gustownie zapakowane kartony i urocze balony to podarunki od projektanta, Dawida Wolińskiego, z którym Krupa na co dzień pracuje na planie Top Model.

Co znajduje się w pudełkach? Jak na razie jest to owiane tajemnicą. Patrząc jednak na ilość nie da się ukryć, że mężczyzna ma gest!

Wiadomo także, że nie tylko Dawid przygotował coś dla Ashy. Prezent ma dla niej także Marcin Tyszka, który pochwalił się nim na łamach Faktu:

Nie siedziałem bezczynnie podczas okresu zamknięcia. Stworzyłem kolekcję akcesoriów dla dzieci i dorosłych z motywem tropikalnej roślinności. I taki piękny kocyczek we wzory rodem z dżungli dostanie mała Asha-Leigh.

Czekamy więc na zdjęcia.


Joanna Krupa pokazała prezenty od Dawida Wolińskiego

Joanna Krupa pokazała prezenty od Dawida Wolińskiego

Asha przyleciała do Polski. Joanna Krupa pokazała prezenty

Asha przyleciała do Polski. Joanna Krupa pokazała prezenty

Asha przyleciała do Polski. Joanna Krupa pokazała prezenty od Dawida Wolińskiego

Asha przyleciała do Polski. Joanna Krupa pokazała prezenty od Dawida Wolińskiego

Dodaj komentarz

  • GośćMBJellinek-Moyshek Baszan Żellechowickij Jellinek pisze:

    Asia ciocia Edyta dała coś czy czeka aż ja dam?Ja biedak jestem ale Asha 10 $ ma u mnie poduszkowego i odsetki idą cały czas ,wujek Skrucz ma biede jak zawsze ale po 1 $ sie uzbiera z tatusiem zagadam bo mamusia to morde na mnie wydrze a tatuś sie pokiwa z stryjem Kwasniewskim po swojemu dam mu 1 $ na to na razie sprawe opijemy i bedzie coś co sie dziecku przyda.Z Krakowa do stolicy nie jest daleko.

  • Gość pisze:

    Wiecej dostała w Polsce niż u siebie……. Jak Joasia mieszka kazdy widzi ..tak z niej milionerka z jak z Polski Arabia Saudyjska albo Kuwejt….. Przyjeżdża kasę zarabać u nas……

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×