Szukaj

Joanna Krupa pokazała pokój Ashy w Polsce. Jak tam stylowo! Gwiazda czeka na przylot córeczki

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa pracuje na planie 9. edycji Top Model w Polsce, a w tym czasie Asha jest pod czułą opieką taty, Douglasa Nunesa. Jednak rodzina ma spotkać się w końcu po czasie rozłąki. Modelka już przyszykowała pokoik dla córeczki.

Joanna Krupa oraz jej mąż Douglas Nunes w zeszłym roku powitali na świecie swoją pierwszą córeczkę, Ashę. Od tego momentu mała księżniczka stała się oczkiem w głowie rodziców. Oboje dbają o to, żeby miała jak najlepsze warunki do rozwoju, a jej szczęście i komfort stały się dla nich największym priorytetem.

Dziewczynka bardzo szybko pojawiła się w social mediach sławnych rodziców. Dzięki na bieżąco dodawanym zdjęciom obserwatorzy mogą podglądać, jak rośnie i zmienia się na naszych oczach. Asha to ulubienica internautów, którzy czekają na każdy post z córeczką modelki i żywo go komentują, jak tylko pojawi się w sieci.

Obecnie Krupa przebywa w Polsce, gdzie wraz z ekipą kręci 9. sezon Top Model. Początkowo jej pociecha miała przylecieć z nią do kraju i nawet pojawiły się takie informacje. Jednak ostatecznie została w Ameryce wraz ze swoim tatą. Joanna nie może się doczekać końca tej rozłąki, jednak wszystko wskazuje na to, że już niedługo cała trójka znów będzie razem. Gwiazda przygotowała już pokój dla córeczki.

Joanna Krupa przygotowała pokój Ashy w Polsce

Modelka odlicza dni do przylotu Ashy z Douglasem. Czas oczekiwania wypełnia, dekorując pokój księżniczki w domu  w Polsce. Efektami swoich prac pochwaliła się na Instagramie. Jest tu niezwykle stylowo, a króluje biel. W pomieszczeniu nie zabrakło także ulubionych zabawek córeczki. Wszystko po to, aby pierwsza wizyta w ojczystym kraju matki była dla niej jak najbardziej komfortowa.

Na pierwszą wizytę Ashy w Polsce wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane. W Jej pokoiku znalazły się nawet ulubione zabawki, którymi uwielbia się bawić – napisała.

Fani natychmiast zareagowali na ten widok. Post skomentował również sam Dawid Woliński, który zapowiedział, że także ma coś specjalnego dla Ashy.

Ja też mam dla ASHY niespodziankę – napisał.

Przypomnijmy, że w amerykańskim pokoiku dziewczynki również pierwsze skrzypce grają białe akcenty. Dzięki temu na pewno będzie czuła się, jak u siebie w domu.

Joanna Krupa - Asha o poranku

Joanna Krupa – Asha o poranku


Joanna Krupa przygotowała pokój dla Ashy

Joanna Krupa przygotowała pokój dla Ashy

Joanna Krupa - Asha o poranku

Joanna Krupa - Asha o poranku

Joanna Krupa - usypianie córki

Joanna Krupa - usypianie córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×