Szukaj

Joanna Krupa ma problem z powrotem do formy. Z każdym tygodniem jest tylko gorzej. Przykre słowa gwiazdy

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa może się pochwalić szczupłą sylwetką. Ta jednak jest zagrożona. Czy przez lockdown przybędzie jej kilogramów? Media obiegły zaskakujące wieści.

Joanna Krupa od lat jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Wiele razy najpopularniejsze magazyny doceniały jej urodę i umieszczały ją bardzo wysoko w swoich zestawieniach najbardziej urodziwych kobiet w show-biznesie. Modelka zawsze cieszyła się nie tylko urodą, ale także bardzo zgrabną, wręcz idealną figurą. Od ponad roku Joasia doskonale sprawdza się w macierzyństwie. Razem z mężem Douglasem Nunesem wychowują córeczkę Ashę, która stała się ich oczkiem w głowie.

Prowadząca Top Model od momentu, gdy zaszła w ciążę, chętnie pokazywała swoje rosnące krągłości. Również po porodzie nie trzymała fanów w niepewności i zaledwie kilka godzin po porodzie pokazała fanom swoją pociechę. Po narodzinach Ashy modelka szybko wróciła do dawnej formy. Na swoim Instagramie, który obserwuje ponad 1,8 mln fanów, często pokazywała, jak ćwiczy, by znowu cieszyć się smukłą talią. Ostatnio jednak sprawa nieco się skomplikowała, bo Asia nie może oddawać się ulubionym aktywnościom.

Joanna Krupa nie może ćwiczyć: co się dzieje?

Joanna Krupa na własnej skórze odczuła, czym jest pandemia koronawirusa. Modelka razem z mężem i córką na co dzień mieszka w Los Angeles. W Stanach Zjednoczonych sytuacja związana z COVID-19 wydawała się być jeszcze bardziej poważna niż w Polsce. Tamtejszy rząd również zdecydował się wprowadzić szereg obostrzeń po to, by ograniczyć gromadzenie się ludzi.

Odkąd zamknięte zostały siłownie, gwiazda przestała ćwiczyć. Nie ukrywa, że samotny trening nie jest dla niej motywujący i w pojedynkę nie potrafi się zmobilizować.

Muszę przyznać, że ostatnio nie ćwiczę, bo dla mnie motywacja jest wtedy, gdy trenuje w grupie. Lubię to robić tylko, gdy widzę, że inni też się ruszają. Staramy się jednak z Douglasem mieć jakąś aktywność i chodzimy na długie spacery w góry – mówi w rozmowie z „Faktem”.

Joanna twierdzi też, że daleko jej do ideału, a ostatnio nie przykłada się do ćwiczeń. Gwiazda ogranicza się jedynie do niezbędnego minimum.

Wiem, jaka determinacja jest potrzebna, by mieć piękne ciało. Ja sama nigdy nie miała takiego brzucha jak niektórzy uczestnicy „Top Model”, ale staram się dbać o siebie na tyle na ile mogę.

Miejmy nadzieję, że ograniczona do minimum aktywność fizyczna nie wpłynie na figurę pięknej modelki. Nigdy przecież nie miała problemów z nadmiarem zbędnych kilogramów.


Joanna Krupa - figura sprzed ciąży

Joanna Krupa - figura sprzed ciąży

Joanna Krupa - Oscary 2014

Joanna Krupa - Oscary 2014

Joanna Krupa – finał Top Model 1

Joanna Krupa – finał Top Model 1

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×