Szukaj

Joanna Krupa już więcej nie przytyje w czasie kwarantanny! Gwiazda zdradziła swój przepis na szczupłą sylwetkę

Joanna Krupa, podobnie jak inne gwiazdy, mocno angażuje się w akcję #zostańwdomu. Na swoim Instagramie pokazała film z domowego treningu. Gwiazda walczy o powrót do dawnej formy.
Joanna Krupa - figura sprzed ciąży

Joanna Krupa - figura sprzed ciąży

Joanna Krupa bardzo odpowiedzialnie podchodzi do kwarantanny. Wolny czas całkowicie poświęca swojej uroczej córeczce. Kilkumiesięczna dziewczynka zawładnęła ostatnio Instagramem gwiazdy. Śliczne zdjęcia Ashy możemy regularnie oglądać w sieci. Dziewczynka urodę odziedziczyła zdecydowanie po ślicznej mamie. Już teraz mówi się, że świat mody stoi przed nią otworem.

Joanna Krupa: jak ćwiczy, by wrócić do formy?

W ostatnim ze swoich postów na Instagramie modelka pokazała, jak wraca do formy po urodzeniu córki. Joanna zawsze mogła pochwalić się idealną figurą, godną prawdziwej top modelki. Kwarantanna i zamknięcie w domu nie oznacza dla niej rezygnacji z aktywności fizycznej. Cały czas dba o to, by być w jak najlepszej kondycji.

Gwiazda dla fanów nagrała filmik, w którym pokazuje ćwiczenia, jakie można wykonać w domowym zaciszu. Joanna ćwiczy na tarasie, a do treningu wykorzystała małą trampolinę. Jak widać, aby zadbać o ciało, niepotrzebna jest profesjonalna siłownia. Wystarczą jedynie chęci, odrobina kreatywności i wolny czas, którego teraz modelka ma aż w nadmiarze.

Na nagraniu możemy podziwiać intensywny trening w rytm muzyki. Krupa podczas ćwiczeń zdecydowanie skupia się na dolnych partiach ciała.

W opisie do filmu pojawił się apel do fanów. Joanna Krupa jest bardzo zaangażowana w akcję #zostańwdomu, o której wspomniała także i tym razem.

Dostosowanie do „nowej normalności”. Moje najnowsze hobby, które, mam nadzieję, pomoże mi wrócić do formy i pozostać przy zdrowych zmysłach w tym delikatnym momencie życia. Cały świat się dostosowuje i wszyscy razem zastanawiamy się, co dalej? Każdy z nas stracił w ten czy inny sposób wolność i utracił część swojego życia. Najważniejszą lekcją w tym wszystkim jest to, aby nigdy nie brać życia za pewnik i wiedzieć, że można je w każdej chwili stracić, więc po prostu ciesz się nim. Bądź miłą osobą. Bądź odpowiedzialny.


Joanna Krupa z córką Ashą

Joanna Krupa z córką Ashą

Joanna Krupa z córeczką Ashą w walentynkowej sesji

Joanna Krupa z córeczką Ashą w walentynkowej sesji

Joanna Krupa na zakupach w Los Angeles

Joanna Krupa na zakupach w Los Angeles

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×