Szukaj

Joanna Krupa już zaplanowała karierę swojej 4-miesięcznej córeczki. Rośnie nam kolejna gwiazda

Joanna Krupa została mamą kilka miesięcy temu, a jej świat wywrócił się do góry nogami. Gwiazda nie ma już wątpliwości, że córeczka pójdzie w jej ślady. Ma nawet plan!
Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Odkąd na świecie pojawiła się Asha, jej piękna mama dosłownie oszalała z radości. Profil Joanny Krupy zmienił się w konto jej córeczki, bo niemal na każdym zdjęciu jest wizerunek dziewczynki. Asia, która jest modelką światowej sławy nie kryje, że widzi olbrzymie podobieństwo córeczki do siebie samej. Choć internauci są zupełnie innego zdania.

Zobacz tutaj: Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Fanka: „Nic z ciebie nie ma”. Długo nie czekaliśmy na ripostę gwiazdy

Córka Joanny Krupy w reklamie?

Jakiś czas temu top modelka umieściła na swoim Facebooku wpis sugerujący, że już zaplanowała karierę swojej pierworodnej. Karierę w modelingu rzecz jasna. Zestawiła bowiem zdjęcie swojej córki z kultowym już obrazkiem marki produkującej słoiczki dla maluchów.

Czy to następne dziecko Gerbera? – napisała Asia pod zdjęciem.

Co by nie mówić, mała Asha jest prawdziwą ślicznotką. Na dodatek urodzona z niej modelka! Doskonale wie, że należy patrzeć w obiektyw i robi słodkie minki. Jest urocza! Czy ma więc szansę zostać kolejną twarzą znanej marki? Tego jej życzymy!

Wiadomo jednak, że córka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa ma już na swoim koncie jedną „fuchę”. Gdy była w wieku ledwie trzech tygodni wzięła z mamą udział w kampanii reklamowej dla jednej z marek odzieżowych. Na szczęście zdjęcia odbyły się w domu gwiazdy, a wykonywał je zaprzyjaźniony z gwiazdą fotograf. Obyło się więc bez dodatkowego stresu, który mógłby się pojawić na planie zdjęciowym, w tłumie obcych ludzi.

Zostały bardzo wysoko ocenione w branży. Efekty tej współpracy obiegły cały świat – powiedziała tygodnikowi „Świat i Ludzie” osoba z TVN.


Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Joanna Krupa z córką Ashą – sesja w domu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×