Joanna Krupa i Douglas Nunes udali się na terapię dla par. Małżeństwo modelki przechodzi poważną próbę

Douglas Nunes i Joanna Krupa

Douglas Nunes i Joanna Krupa

Joanna Krupa od czterech lat jest żoną Douglasa Nunesa. Para wspólnie wychowuje córeczkę, ale okazuje się, że nawet w ich związku pojawiają się problemy. Małżonkowie chodzą na terapię.

Joanna Krupa już kilka lat temu podbiła polski show-biznes. Wcześniej gwiazda robiła karierę jedynie w Stanach Zjednoczonych, gdzie zamieszkała z rodziną, będąc małą dziewczynką. Gdy pojawiła się pierwszy raz na planie Top Model nie miała w Polsce zbyt wielu fanów, ale nie potrzebowała dużo czasu, by zaskarbić sobie ich sympatię. Obecnie jest jednym z najgorętszych nazwisk w branży i nie może narzekać na brak zawodowych propozycji.

Modelka od kilku lat regularnie pojawia się na planie modowego show. Swoje życie od tego czasu dzieli pomiędzy dwa kontynenty. Ze względu na zawodowe zobowiązania sporo czasu spędza w Polsce, ale swój dom stworzyła w Los Angeles. Razem z mężem wychowują córeczkę Ashę. Wyglądają na wyjątkowo szczęśliwą parę, ale okazuje się, że mocno pracują nad tym, żeby ich związek był szczęśliwy.

Joanna Krupa udała się z mężem na terapię dla par

Joanna Krupa ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Po kilku latach związku zdecydowała się poślubić przedsiębiorcę Romaina Zago. Po czterech latach od wystawnej ceremonii byli już po rozwodzie. Wiadomo jednak, że rozstali się w zgodzie i mają dobre relacje.

Minęły zaledwie dwa lata, a modelka po raz kolejny zdecydowała się na ślub. Tym razem u jej boku pojawił się Douglas Nunes, który zakochał się w Joannie od pierwszego wejrzenia, a ona odwzajemniła jego uczucie. Para szybko doczekała się pierwszego dziecka. Ich córeczka Asha niedługo skończy 3 lata.

Małżonkowie wyglądają na bardzo szczęśliwych, ale okazuje się, że jak każda z par borykają się z pewnymi problemami. By nieporozumienia między nimi nie narastały, na bieżąco rozwiązują wszelkie konflikty podczas wizyt u terapeuty dla par.

Nieraz mamy trzecią osobę, z którą lubimy rozmawiać. Czasem ja myślę, że mam rację, czasem on myśli, że ma rację. Jak trzecia osoba w to wchodzi, to otwiera też możliwości, żeby pomyśleć inaczej, albo pozwala zrozumieć tę inną osobę. Mogę pomyśleć jak bym reagowała, gdybym była na jego miejscu. Raz w tygodniu próbujemy. Większość znajomych i osób w związkach nam mówiła, że to jest super. To po to, żeby mieć komunikację lepszą między sobą. Zobaczymy, jak pójdzie, ale na razie jest ok – wyznała Asia w rozmowie z Pudelkiem.

Joanna do takiej formy pomocy zachęciła także inne pary, które mają momenty, w których nie mogą się dogadać.

Związek to na pewno praca. Nic nie przychodzi łatwo. Czasem, jak ktoś się rozwodzi, to ludzie nie chcą już nad tym pracować, a trzeba pracować. Wiadomo, że jak ktoś się poddaje, to nie wyjdzie. Ale jeżeli ludzie mają miłość i coś, co ich łączy, to powinni próbować – dodała w rozmowie ze wspomnianym portalem.

Wygląda na to, że Joannę i Douglasa łączy bardzo silne uczucie, dlatego nieustannie pracują nad tym, aby ich związek wolny był od kłopotów, które mogłyby zachwiać rodzinnym szczęściem małżonków.


Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha Dzień Matki 2021

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha Dzień Matki 2021

Douglas Nunes świętuje rocznicę ślubu z Joanną Krupą

Douglas Nunes świętuje rocznicę ślubu z Joanną Krupą

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×