Joanna Krupa i jej mąż razem świętują urodziny! Kreacja modelki odsłoniła jej piękny biust

Joanna Krupa i Douglas Nunes świętują wspólnie urodziny w modnej warszawskiej restauracji. Ukochany modelki pochwalił się romantycznym zdjęciem, ale to podpis zrobił furorę. Zabawny komentarz męża gwiazdy zrobił furorę!

Joanna KrupaDouglas Nunes pobrali się w zeszłym roku po zaledwie kilku miesiącach narzeczeństwa. Para była bardzo zdecydowana, a przed ołtarzem stanęła w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół. Od tamtej pory często raczą fanów romantycznymi zdjęciami, chwalą się szczęśliwym życiem i wzbudzają ogólny zachwyt w social mediach. Bez wątpienia należą do grona najlepiej dobranych par na polskich salonach – w dodatku oboje potrafią z siebie żartować.

Douglas pochwalił się zdjęciem z urodzin, które oboje świętowali tego samego dnia w modnej warszawskiej restauracji. Nie omieszkał dodać zabawnego podpisu:

Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej żony, która sprawia, że śmieję się każdego dnia swoim szalonym zachowaniem i radosnym sercem. Chociaż dzielimy te urodziny, zapomnę w tym roku, że je mam i będę w tym samym wieku gdy skończysz wielkie 40!

Modelka nie pozostała dłużna swojemu ukochanemu. Jej odpowiedź powaliła wszystkich na łopatki:

Masz błąd w podpisie, bo miałeś na myśli wielkie 25. Nic nie szkodzi kochanie, tak się dzieje, gdy nie nosisz swoich okularów do czytania

Podobno małżeństwa, które potrafią się z siebie śmiać, to te, które zostaną razem na zawsze. Jeśli tak jest, Joannę i Douglasa czeka wspaniała przyszłość. 😉

Zobacz: Romain Zago zaręczył się! Jego narzeczona ma ciało jak Joanna Krupa, ale czy jest tak samo piękna?

Zobacz: Joanna Krupa wkrótce sprawdzi się w nowej roli i… zostanie aktorką! Czy przez to zrezygnuje z modelingu?

Zobacz:Joanna Krupa przeżywa okropną tragedię. Gwiazda właśnie straciła ukochanego członka rodziny


Joanna Krupa i Douglas Nunes świętują urodziny

Joanna Krupa i Douglas Nunes świętują urodziny

Joanna Krupa i Douglas Nunes – Walentynki 2019

Joanna Krupa i Douglas Nunes – Walentynki 2019

Joanna Krupa - Walentynki 2019

Joanna Krupa - Walentynki 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×