Słodko rozczochrana Asha razem z Joanną Krupą przyłączyły się do akcji charytatywnej. Jakiż to piękny obrazek!

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa pokazała piękne zdjęcie, na którym razem z Ashą prezentują efekty swojej pracy. Przyłączyły się do charytatywnej akcji i rozczuliły internautów.

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes wspaniale odnaleźli się w roli rodziców. W 2019 roku powitali na świecie Ashę, o czym natychmiast poinformowali w social mediach. Modelka opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka, które w mig obiegły siec i podbiły serca internautów.

Krupa nie ukrywa, że marzy o dużej rodzinie. Chciałaby, żeby jej córeczka doczekała się rodzeństwa, o czym otwarcie mówiła w jednym z wywiadów:

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Teraz jednak to Asha jest oczkiem w głowie znanej mamy, a jej tato oszalał na jej punkcie. Do tego powoli staje się także gwiazdą Instagrama, a każde jej zdjęcie to masa komentarzy, w których użytkownicy sieci nie szczędzą malutkiej komplementów.

Kiedy jednak w czwartek Joanna opublikowała zdjęcie, na którym pokazała pracę, jaka zrobiła razem z córeczką w celu wsparcia akcji ratowania rysi, internauci rozczulili się do granic możliwości.

Joanna Krupa i słodko rozczochrana Asha narysowały rysia

Joanna Krupa przyłączyła się do akcji ratowania zagrożonego gatunku – rysi. W tym celu narysowały tego dzikiego kota, udostępniły zdjęcie, a modelka nominował swoich znanych przyjaciół, między innymi Dawida Wolińskiego i Michała Piróga.

Wraz z moja malutka Asia ratujemy rysie
#NARYSIUJ, wesprzyj Rysie i wygraj!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Jednak uwagę internautów i tak kradnie Asha. Słodko rozczochrana dziewczynka skradał ich serca:

  • Jaka słodka Ashia!
  • Asha, jaka fryzurka!
  • Córeczka jest bardzo do Pani podobna. Pozdrawiam serdecznie.
  • Ale słodkie zdjęcie, Asha jest cudowna!
  • Piekne jesteście. Cudna fotka! – piszą.

Asha wyrasta na prawdziwą piękność, a rozczochrane włoski tylko dodają jej uroku.


Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa świętuje Dzień Matki

Joanna Krupa świętuje Dzień Matki

Joanna Krupa świętuje Dzień Matki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×