Koroniewska w króciutkiej sukience wypina się na wietrze do obiektywu. Od wstydliwej wpadki dzieliły ją milimetry

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska pokazała się na Instagramie w króciutkiej sukience. Niesforny wiatr w każdej chwili mógł ujawnić zbyt wiele.

Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywna w social mediach. Aktorka stała się prawdziwą influencerką. Przez całą kwarantannę umilała swoim obserwatorom czas, nie tylko pięknymi zdjęciami, ale również cyklem #domówkaudowborów. Gwiazda i jej mąż codziennie spotykali się on-line z innymi celebrytami i przeprowadzali w większości niezwykle humorystyczne rozmowy.

W social mediach aktorki nie brakuje też kadrów ze stylizacjami. Profil Joanny obserwują tysiące Polek, dla których aktorka stała się modowym drogowskazem. Gwiazda ma świetny gust. Fanki z utęsknieniem czekają na każde kolejne propozycje ubrań z sieciówek, w których zwykle ubiera się Koroniewska.

Joanna Koroniewska w króciutkiej sukience

W szafie aktorki znajdziemy mnóstwo ciuszków z kultowych sklepów. Do jej ulubionych butików z pewnością możemy zaliczyć sklep H&M. To właśnie tam wielokrotnie upolowała ubrania, na których punkcie oszalały jej obserwatorki. Swoją ostatnią stylizacją prosto z plaży zachwyciła wszystkich, gdy pojawiła się w czerwonym bikini.

Teraz postanowiła po raz kolejny zaskoczyć swoje obserwatorki. Pokazała zdjęcie w zwiewnej białej sukience. Pozując na niesfornym wietrze, była o krok od wstydliwej wpadki. Przy okazji postu zdecydowała się także dodać kilka słów. Okazuje się, że znalazły się osoby zarzucające jej, że wstawiając takie fotki, zawstydza swoje dzieci.

Jeśli nie lubicie #szczeżuja, nie przesuwajcie palca na drugie zdjęcie. Ktoś kiedyś napisał, że mam nie wrzucać tego typu fotografii, bo moje dzieci będą się wstydzić swojej matki i jej min – napisała.

View this post on Instagram

Jeśli nie lubicie #szczeżuja, nie przesuwajcie palca na drugie zdjęcie. Ktoś kiedyś napisał, że mam nie wrzucać tego typu fotografii bo moje dzieci będą się wstydzić swojej matki i jej min. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♀️ A jeśli moje DZIECI mają podobną mimikę do mamy? !!? Jakim trzeba być człowiekiem żeby wchodzić na profile innych osób i zarzucać im już nawet nie różnice w poglądach, już nawet nie inną postawę w życiu, już nie uczestniczenie w reklamach a nas, po prostu naszą fizyczność, na którą często wpływu skądinąd nie mamy. Czy moje dzieci będą się wstydzić swojej mamy? Mam nadzieję, że nigdy bo to czego ja przede wszystkim je uczę to tego żeby każdego dnia mogły spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, że żyją w zgodzie ze sobą, NIKOGO nie udają, znają swoje lepsze i gorsze strony, ale przede wszystkim szanują siebie, ale przede wszystkim INNYCH. Tak chciałabym je wychować. I na opinii takich ludzi mi zależy. 🌹Cudownego popołudnia! ❤️ #dowborybehappy #PRAWDAzawszeLEPSZA #odNAJLEPSZEJkreacji #poswojemu #💋

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

W komentarzach pod postem od razu pojawiły się słowa wsparcia dla aktorki.

  • Dzięki Pani nauczyłam się dystansu do siebie i tego ze trzeba chwytać życie za rogi, róbcie swoje.
  • Nie ma co przejmować się opinią innych.
  • Wrzucać jak najwięcej, niech się wstydzi ten, kto widzi.
  • Brawo Asiu!! Tak trzymać, a zdjęcia są prawdziwe i piękne!!

Oczywiście my również przyłączamy się do tych słów.


Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×