Szukaj

Joanna Koroniewska w kostiumie z H&M rozpala do czerwoności. Ma brzuch jak gwiazda fitnessu

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska pokazała się na Instagramie w pomarańczowym bikini z popularnej sieciówki. Aktorce po raz kolejny udało się wypatrzeć wielki hit za niewielkie pieniądze.

Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywna w social mediach. Aktorka stała się prawdziwą influencerką. Przez całą kwarantannę umilała swoim obserwatorom czas, nie tylko pięknymi zdjęciami, ale również cyklem #domówkaudowborów. Gwiazda i jej mąż codziennie spotykali się on-line z innymi celebrytami i przeprowadzali w większości niezwykle humorystyczne rozmowy.

W social mediach aktorki nie brakuje też kadrów ze stylizacjami. Profil Joanny obserwują tysiące Polek, dla których aktorka stała się modowym drogowskazem. Gwiazda ma świetny gust. Fanki z utęsknieniem czekają na każde kolejne propozycje ubrań z sieciówek, w których zwykle ubiera się Koroniewska.

Joanna Koroniewska w bikini z H&M

W szafie aktorki znajdziemy mnóstwo ciuszków z kultowych sklepów. Do jej ulubionych butików z pewnością możemy zaliczyć sklep H&M. To właśnie tam wielokrotnie upolowała ubrania, na których punkcie oszalały jej obserwatorki. Swoją najnowszą stylizacją prosto z plaży, po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na miano ikony mody.

Aktorka aktualnie korzysta z uroków wypoczynku nad polskim morzem. Na jej profilu możemy zobaczyć sporo zdjęć zrobionych właśnie tam. Joanna na jednym z nich widnieje ubrana w najmodniejszy modeli bikini 2020 roku. Zdecydowanie wie, jak podkreślić swoją smukłą sylwetkę.

Kostium kąpielowy gwiazdy można kupić w H&M. Pomarańczowa góra bikini dostępna jest w cenie 59,90 złotych, natomiast dół kosztuje 49,90 złotych. Model ten ma dość mocno wycięty krój, jest wiązany na cienkie troczki. Dzięki swojemu kolorowi wygląda dobrze zarówno na ciemniej, jak i jasnej karnacji.


Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×