Szukaj

Joanna Koroniewska opublikowała pierwsze foto z nowego domu. Nie wszystko jest tak jak sobie wyobrażała

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska dodała zdjęcie wprost z budowy nowego domu. Jego ogromna powierzchnia robi wrażenie.

Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywna w social mediach. Aktorka stała się prawdziwą influencerką naszych czasów. Przez całą kwarantannę starała się umilić wolny czas swoim obserwatorom. Wrzucała nie tylko piękne zdjęcia, ale również wtedy pojawił się cykl programów #domówkaudowborów. Gwiazda i jej mąż codziennie spotykali się on-line z innymi celebrytami i przeprowadzali w większości niezwykle humorystyczne rozmowy.

W social mediach aktorki nie brakuje też kadrów ze stylizacjami. Profil Joanny obserwują tysiące Polek, dla których Joanna stała się modowym drogowskazem. Nic w tym dziwnego, gdyż gwiazda nie raz pokazała, że ma świetny gust. Fanki z utęsknieniem czekają na każde kolejne propozycje ubrań z sieciówek, w których zwykle ubiera się Koroniewska.

Joanna Koroniewska chwali się nowym domem

Czas kwarantanny dla wielu kolegów z branży aktorskiej był dość trudny jeśli chodzi o finanse. Większość z nich straciła możliwość dorobku podczas zamknięcia w domu. Jednak Joanna Koroniewska oraz Maciej Dowbor wykorzystali szansę, jaką dał im los. Skorzystali z możliwości Internetu i udzielali się w social mediach. Platformy społecznościowe stały się dla nich źródłem dodatkowego zarobku.

Gwiazda prowadzi kanał, który bardzo prężnie się rozwija. Nic dziwnego, że otrzymuje wiele propozycji współpracy, to przekłada się zapewne także na stan finansów małżeństwa, co można wywnioskować po ostatnim poście na Instagramie, gdzie aktorka chwali się budową nowego domu.

Spotkały się dwie pańcie na budowie – tzw. #stylbudowlany obowiązuje. Znacie mnie już trochę i wiecie, że zawsze namawiam na obecność w sieci moich znajomych. A skoro Anka z @artewizjon_anna_blaszczyk stała się właśnie ich częścią, musi świecić przykładem, poznać lepiej świat Instagrama. A ma nie lada wyzwanie, jest naszym architektem.

Przy okazji Koroniewska przypomniała, że sama również w przeszłości chciała nim zostać.

Jak większość z Was wie, ja chciałam nim być więc wszystko, z naciskiem na wszystko wiem najlepiej. Nie będzie jej łatwo, ale jedno wiem na pewno, już polubiła to nowe medium. Przynajmniej narazie.

View this post on Instagram

Dopiero się poznałyśmy a już ubieramy się tak samo. 😳😳🔥😂🤦‍♀️ I to przez przypadek. 😳😳😳Dzieli nas zdecydowanie jedno- JA ZAWSZE potargana. 😂😂😂🤦‍♀️🤷‍♀️ Spotkały się dwie pańcie na budowie- tzw. #stylbudowlany obowiązuje. 😂😂🤔 Znacie mnie już trochę i wiecie, że zawsze namawiam na obecność w sieci moich znajomych. A skoro Anka z @artewizjon_anna_blaszczyk stała się właśnie ich częścią, musi świecić przykładem, poznać lepiej świat Instagrama. A ma nie lada wyzwanie, jest naszym architektem a jak większość z Was wie, ja chciałam nim być więc WSZYSTKO z naciskiem na wszystko wiem najlepiej. 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙏💙😂😂 Nie będzie jej łatwo, ale jedno wiem na pewno, już polubiła to nowe medium. 🍾🥂🤔 Przynajmniej narazie. 😂😂 A z taką urodą to normalnie drugi profil spokojnie powinna sobie założyć. 😂😂😂 Ale spokojnie popracuję i nad tym. 😂😂 Dajcie mi trochę czasu. Na szczęście budowa i remonty mogą trwać całe lata. 😂😂😂🙏 #dowborybehappy #remontoweNIElove #💋

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Fani w komentarzach prześcigają się w dobrych radach odnośnie planowanej budowy. Jedna z internautek przestrzegła, iż budowa domu to nie łatwe zadanie.

Anna trzymaj się, nie będzie łatwo – napisała.

Aktorka pośpieszyła z odpowiedzią. Przyznała, że nie wszystko jest tak jak sobie wyobrażała:

Już niestety przegrywam…

Mamy nadzieję, że jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Joanna Koroniewska – nowy dom

Joanna Koroniewska – nowy dom

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska z córką

Joanna Koroniewska z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×