Koroniewska i Dowbor pochwalili się salonem w nowym domu. Kuchnia była piękna, ale teraz luksus aż bije po oczach. Jest na bogato!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pochwalili się salonem w nowym apartamencie. Kuchnia robiła wrażenie, ale teraz internauci pieją z zachwytu. To wygląda naprawdę luksusowo. 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedno z najpopularniejszych małżeństw w show-biznesie. Każde z nich spełnia się w swoim zawodzie, ale dodatkowo też w duecie działają w social mediach. W czasie pandemii sprawili, że internauci ani trochę się nie nudzili. Organizowali Domówki, w czasie których zapraszali na wywiady kolejne sławy show-biznesu. Pomysł świetnie się przyjął i dlatego cały czas kontynuują ten projekt na Instagramie.

Ostatnio jednak skupiają się przede wszystkim na swoim życiu prywatnym. Kilka dni temu doszło u nich do wielkiej rewolucji. Od dawna już szykowali się do przeprowadzki. Dom na obrzeżach miasta był pięknym miejscem, ale tracili ogrom czasu na dojazdy do pracy. Zdecydowali się zamieszkać w centrum stolicy w nowym pięknym apartamencie, którego remont zajął im sporo czasu. Teraz pokazują internautom nowe wnętrza. Po luksusowej kuchni przyszedł czas na salon.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali salon w nowym apartamencie

Asia i Maciek długo kazali czekać na efekty remonty. O tym, że kupili nowy apartament wiadomo było już od dawna, ale remont mocno przeciągał się w czasie. Zanim doszło do przeprowadzki zdążyli jeszcze kupić i wyremontować dom w Hiszpanii. Teraz mogą cieszyć się nowymi wnętrzami w Polsce, a niedawno pokazali, jak wygląda ich kuchnia. To ogromna przestrzeń, która zachwyciła fanów.

[…] Już nie możemy się doczekać, kiedy Dowbor będzie tu rano serwował śniadanka, a potem swoje pyszne popisowe danie (jedyne, które potrafi ugotować) – makaron z tuńczykiem – napisała Joanna Koroniewska i zapowiedziała nowy cykl remontowy dla swoich fanów.

Teraz przyszła pora na salon, który jest równie spektakularny. Małżonkowie pochwalili się niebywałą przestrzenią, którą tak jak kuchnię urządzili w jasnych kolorach. Stanęły tam białe zaokrąglone sofy, a pomiędzy nimi stolik kawowy. Ścianę zajmuje spory telewizor, ale też marmurowe szare płyty. Na uwagę zasługuje też ciekawe, minimalistyczne oświetlenie. Znalazło się też miejsce na biokominek, który robi fantastyczny nastrój.

 Cu Was co się zmieniło przez ten rok? Bo u nas bardzo dużo! Można to zobaczyć choćby po metamorfozie naszego salonu! Jak oceniacie?

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów, którzy nie ukrywają, że salon Asi i Macieja zrobił na nich ogromne wrażenie. Poniżej przypominamy nasz wywiad z Joanną, w którym opowiedziała nieco więcej o remoncie, a w galerii zobaczycie więcej zdjęć. Jak wam się podoba?

Zależało mi na tym, żeby to było takie mieszkanie…no dobrze, przyznam się. Jak kręcimy wszystkie nasze rolki, rzeczy na Instagramie, to nie mamy gdzie ich w domu nakręcić, bo na każdej ścianie coś stoi. Więc teraz powiedziałam do swojej pani architekt, aby teraz zrobić tak, abym miała chociaż jedną ścianę wolną. I tak działamy. Żeby chociaż mieć kawałek domu do tego, aby nakręcić coś domowego. Tak się u nas życie potoczyło, że przeszliśmy na inną stronę i trochę inaczej zaczęliśmy pracować. Trochę więcej w domu. Nagle okazało się, że ten dom nie jest przystosowany do tej naszej pracy. Nie zamierzamy wynajmować studia, nadal domówki będą w mieszkaniu. Mieliśmy taki plan, żeby zapraszać gości i to jest jeszcze w planach, ale mamy też wrażenie, że jak gość jest na domówkach u siebie w domu to jest dużo bardziej otwarty i ta rozmowa jest dużo fajniejsza i luźniejsza niż wtedy, kiedy byłaby na wspólnej kanapie.


mxmmdmf
z,mxm,c
mxmx,lc,cl

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×