Szukaj

„Rolnik” dopiero się zaczął, a największa gwiazda show trafiła już na pierwszą okładkę! Zapozowała jak rasowa celebrytka

Jessica w Rolnik szuka żony jest podstawiona

Jessica z Rolnik szuka żony na okładce gazety

Rolnik szuka żony to program, podczas którego widzowie mogą oglądać jak rolnicy próbują znaleźć miłość życia. Podczas widowiska nie brakuje barwnych osobowości. Taką z pewnością jest Jessica Miemiec, która wystąpiła w piątej edycji reality-show.

Na ten moment nie wiadomo czy singielce i jej partnerowi udało się dopasować. Pewne jest jednak, że po wystąpieniu w programie Jessica wyrosła na największą gwiazdę show, jakiej nie było od czasów Adama Kraśki. Niedawno wystąpiła na okładce jednego z lokalnych tygodników, który zafundował jej profesjonalną sesję zdjęciową. Także tam uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła kilka szczegółów na temat swojego występu w Rolniku. 

Jessica ma 24 lata i interesuje się kosmetologią. Co sprawiło, że postanowiła wziąć udział w programie i napisać list do wybranego kandydata?

Krzysztof zaintrygował mnie odwagą, spokojem i tym, że w tak młodym wieku sam pracuje na gospodarstwie. Mogłabym zostać żoną po dłuższym zapoznaniu – przyznała.

Okazuje się, że dziewczyna odnalazłaby się na wsi. Nie wszystkie aspekty codziennego życia w tym miejscu jednak się jej spodobały:

Nie podobało mi się wczesne wstawanie i pyły unoszące się w powietrzu i oborze, przez które miałam czerwone oczy. Mogłabym tam zamieszkać, ale musiałabym wprowadzić zmiana – dodała Jessica.

Jak dogadywała się z pozostałymi rywalkami? Jej zdaniem były o nią zazdrosne. Jak to skomentowała?

Różnią się ode mnie wyglądem i charakterem. Niby miłe, ale są zazdrosne, jakbym miała połknąć Krzyśka – podkreślała Jessica.

Na ten moment nie wiadomo czy dziewczyna dostała się do kolejnego etapu programu. Niezależnie od wyników, Jessica mistrzowsko wykorzystuje swoje 5 minut.

Teraz czas na wielkie wejście na stołeczne salony!

Ciężarna Małgosia z „Rolnika” pokazała drugą suknię ślubną. Wyglądała pięknie, ale wszyscy i tak mówią o fikuśnym garniturze jej męża

Małgosia i Paweł z „Rolnik Szuka Żony” już po ślubie! Wiemy jak wyglądała suknia ślubna panny młodej!

Przystojniak z „Rolnik szuka żony” wziął ślub z młodszą o 32 lata pięknością! Zdjęcie państwa młodych jest wręcz urocze!


Jessica z programu Rolnik szuka żony na okładce

Jessica z programu Rolnik szuka żony na okładce

Jessica z programu Rolnik szuka żony

Jessica z programu Rolnik szuka żony

Jessica z programu Rolnik szuka żony

Jessica z programu Rolnik szuka żony

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Okropne dziewuszysko, nie dość, ze tępa to brzydka jak noc

  • Gośćertyui pisze:

    po pioruna pisala do rolnika co ona nie wiedziala co na wsi sie robi ? na wsi sie nie spi do poludnia, ale od rana orka ! a po drugie zadna z niej uroda ?

  • Gość pisze:

    ale podoksiara ona chyba ma tony tapety na twarzy wygląda jak stara pudernica za durzo pokładu nałożyła ona wygląda jak stara pudernica a le idiodka i wieąniara to ią będzie chcił ią n żone

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×