Jennifer Lopez polubiła występ polskiej gwiazdy. Doceniła ją na Instagramie [WIDEO]

Jennifer Lopez polubiła występ polskiej gwiazdy

Jennifer Lopez polubiła występ polskiej gwiazdy

Jennifer Lopez rzuciła wyzwanie, którego podjęło się wielu internautów, ale uwagę gwiazdy zwrócili tylko nieliczni. Do grona szczęśliwców zauważonych przez samą J.Lo zalicza się gwiazda polskiego Instagrama.

Jennifer Lopez po swoim świetnym występie na Super Bowl 2020 rzuciła wyzwanie wszystkim użytkownikom serwisów społecznościowych. Gwiazda zaprosiła internautów do udziału w zabawie pod hasłem #jlotiktokchallenge. Zasady były proste – każdy, kto podjął się zadania musiał odtworzyć choreografię, którą J.Lo rzuciła świat na kolana, a następnie oznaczyć ją wspomnianym hasztagiem.

Jennifer Lopez doceniła polską gwiazdę

Wykonanie zadania nie należało do najprostszych. Skomplikowany układ wymagał nie lada umiejętności ruchowych. Sama Jennifer przygotowywała się do niego przez ponad 4 miesiące. Być może dlatego tak bardzo zapunktowali w jej oczach ci, którzy podnieśli rzuconą przez nią rękawicę. Gwiazda doceniła tylko najlepsze wykonania – takie, w których na próżno doszukiwać się jakichkolwiek błędów.

Do grona szczęśliwców, których popisy osobiście doceniła J.Lo zalicza się wielu amerykańskich TikTokerów. Ale nie tylko.

Wśród wyróżnionych przez gwiazdę jest także polska blogerka, którą część widzów może kojarzyć z programem Warsaw ShoreMagda Pyznar.

Jennifer Lopez polubiła post polskiej gwiazdy

Jennifer Lopez polubiła post polskiej gwiazdy

View this post on Instagram

Podjęłyśmy z @czapelek wyzwanie #jlotiktokchallenge ???????? jak wam się podoba? ???? @jlo / ???? @andrzejfrat / #choreography #parrisgoebel #jlo #jlosuperbowlchallenge #superbowl #dance #dancer #dancers #mom #mommy #momlife #music #bodypositive #staypositive #magdapyznar #warsztatytanecznemagdypyznar

A post shared by M A G D A L E N A P Y Z N A R (@magda.pyznar) on

Kim jest Magda Pyznar?

W reality-show MTV Polska pojawiła się tylko na chwilę. Po opuszczeniu grupy przeszła metamorfozę, zaczęła prowadzić zdrowy styl życia i stała się inspiracją dla tysięcy internautek. Dziś jest szczęśliwą mamą, której fit-porady cieszą się coraz większym powodzeniem w sieci.


Shakira i Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Shakira i Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Jennifer Lopez – Super Bowl 2020

Magda Pyznar - Mister Poslki 2019

Magda Pyznar - Mister Poslki 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×