Szukaj

Sylwester 2020: Jennifer Lopez pojechała na występ… metrem. Gdy wsiadła, zaniemówiła z wrażenia

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w sylwestra dała popis swoich wokalnych umiejętności. Gwiazda pojechała na miejsce metrem. Tam czekała na nią prawdziwa niespodzianka. Co zobaczyła po wejściu?

Jennifer Lopez jest niekwestionowaną ikoną i wokół swojego nazwiska zdążyła już zbudować prawdziwe imperium. Latynoska od kilkudziesięciu lat cieszy się wielką popularnością. Już dawno wykroczyła poza świat muzyki i zaczęła rozwijać swoje kolejne biznesy. Poza wokalnymi umiejętnościami gwiazda doskonale także radzi sobie przed kamerami. Zagrała w kilku kinowych hitach, czym udowodniła, że ma wiele talentów. Wszystko, czego dotknie, dosłownie zamienia się w złoto. Jej fani rozsiani są po całym globie, a każda kolejna piosenka staje się wielkim hitem.

J.Lo jest też modową inspiracją dla swoich fanów. Jej kreacje zawsze wzbudzają zachwyt. Znana jest z tego, że jej kreacje dopracowane są w najmniejszych szczegółach. Jeżeli chodzi o stroje, jest wielką perfekcjonistką. Również jej makijaże nie mają sobie równych. Gwiazda sygnowała już swoim nazwiskiem kolekcję marki Inglot, oraz stworzyła własną linię perfum. Teraz przyszła pora na własną firmę z branży beauty.

Jennifer Lopez na sylwestra pojechała metrem

Jennifer Lopez już jakiś czas temu ogłosiła na Instagramie, że startuje z własną marką kosmetyczną. Zapowiedziała, że chce w niej wykorzystać rozwiązania i patenty, które sama chętnie stosuje w pielęgnacji i makijażu. Ma ona być od początku do końca stworzona przez znaną wokalistkę. W sylwestra artystka przeżyła prawdziwe zaskoczenie. Gwiazda na swój występ postanowiła pojechać metrem, a tam czekała na nią prawdziwa niespodzianka.

J.Lo podczas sylwestrowego występu miała na sobie szaloną kreację. Tej nocy włożyła na siebie długą pełną tiulowych falban suknię oraz czarną marynarkę ze złotymi zdobieniami. Wszystko uzupełniła lateksowymi kozakami sięgającymi aż za kolano. Uwagę przykuwała też liczna złota biżuteria. Gwiazda na swój występ sylwestrowy udała się metrem, a gdy weszła do wagonu, zobaczyła, że jest on w całości obklejony plakatami jej marki kosmetycznej.

Ostatnia noc była taka surrealistyczna !!!! Jechałam pociągami 6 i S na Times Square. W całym pociągu były wszystkie plakaty #JLOBEAUTY … i byłam przytłoczona myśleniem o tej małej dziewczynie, która czytała magazyny w tym samym pociągu!! To był moment, w którym byłam niesamowicie wdzięczna za tę podróż i za Was wszystkich !! Wiem, że ten rok był jednym z najtrudniejszych w historii, ale … marzenia się spełniają każdego dnia. Nie mogę się doczekać wszystkich możliwości i okazji, które nas czekają w 2021.

Jennifer nie tylko była wdzięczna za to co zobaczyła, ale także dała nadzieję na to, że marzenia się spełniają. Ona sama i jej kariera jest na to najlepszym przykładem.


Jennifer Lopez w tiulowej sukni

Jennifer Lopez w tiulowej sukni

Jennifer Lopez w tiulowej sukni

Jennifer Lopez w tiulowej sukni

Jennifer Lopez w tiulowej sukni

Jennifer Lopez w tiulowej sukni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×