Jennifer Lopez i Ben Affleck wybrali się w podróż poślubną. Na miejscu nie zabrakło paparazzi. Zakochani nie mogli oderwać od siebie rąk

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck wybrali się w podróż poślubną. Małżonkowie spędzają czas w Europie. Szybko znaleźli ich paparazzi. Są pierwsze wspólne zdjęcia. 

Jennifer Lopez i Ben Affleck w końcu zdecydowali się sformalizować związek. Zakochani byli parą niemal dwie dekady temu, a ich miłość rozgrzewała okładki tabloidów z całego świata. Zaczęli się ze sobą spotykać w 2002 roku, a rok później szykowali się do ślubu. Ceremonię ostatecznie odwołali na kilka dni przed planowaną uroczystością, a za jakiś czas ogłosili rozstanie. Nieoczekiwanie w zeszłym roku wrócili do siebie, czego chyba nikt się nie spodziewał.

Jennifer w 2019 roku przyjęła pierścionek zaręczynowy od Alexa Rodrigueza. Z baseballistą planowała ślub, który zaczęli odwlekać przez pandemię. W końcu po wielu medialnych spekulacjach wydali oświadczenie o rozstaniu. Zaledwie kilka dni później paparazzi widzieli wokalistkę u boku swojej dawnej miłości. Minęło kilka tygodni nim oficjalnie potwierdzili, że są razem. Znowu trafili na pierwsze strony gazet.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w podróży poślubnej

Jennifer i Ben 16 lipca wzięli ślub, który ostatecznie przypieczętował ich uczucie. Wszystko do samego końca udało im się zatrzymać w tajemnicy. Zakochani pobrali się w Las Vegas, a w tym wyjątkowym dniu towarzyszyła im jedynie garstka najbliższych osób. Zdecydowali się na niezwykle skromną uroczystość, co wyszło im na dobre. Z dala od blasku fleszy przysięgali sobie miłość, a wokalistka tego wieczoru wystąpiła w dwóch sukniach ślubnych.

Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest życzliwa. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Dwadzieścia lat cierpliwa. Mieli rację, kiedy mówili: „Wszystko, czego potrzebujesz, to miłość”. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mamy tego pod dostatkiem: nowa wspaniała rodzina, pięcioro niesamowitych dzieci i życie, od którego więcej nigdy nie moglibyśmy oczekiwać – Jennifer Lynn Affleck – napisała w swoim newsletterze.

Małżonkowie wzięli skromny ślub, ale zadbali o podróż poślubną z przepychem. Swój miesiąc miodowy postanowili spędzić w Europie. Piosenkarka i aktor zostali sfotografowani razem w Paryżu. Zakochani wybrali się na romantyczną kolację do jednej z restauracji. W sieci natychmiast pojawiło się sporo zdjęć.

W lokalu okazywali sobie sporo czułości. Świeżo upieczeni małżonkowie obejmowali się, a do środka weszli, trzymając się za ręce. Były też gorące pocałunki. Nie sposób nie zwrócić uwagi na ich stylizacje. Ben wybrał elegancki garnitur, a jego żona postawiła na długą suknię w czerwonym kolorze. Nie wiadomo ile potrwa ich miesiąc miodowy, ale widać, że będzie to udany czas.


Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×