Jennifer Lopez i Ben Affleck przyłapani na wieczornym wyjściu. Spacer w objęciach i namiętne pocałunki

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Ben Affleck spędzili razem upojny wieczór. Zakochani zostali przyłapani przez paparazzi na spacerze. Nie zabrakło namiętnego pocałunku. Zobaczcie, jak pięknie wyglądali. 

Jennifer Lopez po tym jak rozstała się z Alexem Rodriguezem długo nie była singielką. Wokalistka z baseballistą była związana przez 4 lata i planowała huczny ślub. Na drodze stanęła im pandemia. Wraz z początkiem tego roku do kolorowej prasy zaczęły docierać informacje o kryzysie w ich związku. Sami zainteresowani długo milczeli. Dopiero pod naporem kolejnych doniesień wydali oświadczenie o tym, że nie są już razem i zakończyli wszelkie spekulacje.

Zaledwie kilka dni później J.Lo widywano ze swoją dawną miłością, czyli Benem Affleckiem. Paparazzi uchwycili ich romantyczne pocałunki, ale dopiero kilka dni temu piosenkarka, dodając na Instagramie zdjęcie, na którym całuje aktora, oficjalnie potwierdziła łączące ich uczucie.

Jennife Lopez na spacerze z Benem Affleckiem

Lopez i Affleck niemal dwie dekady temu byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Gdy tylko pojawiali się na czerwonym dywanie, skupiali na sobie całą uwagę. Tworzyli jeden z najbardziej medialnych związków w historii show-biznesu. Swoją miłością wzbudzali ogromne zainteresowanie fanów i prasy. Zakochani szykowali ślub. Miał on się odbyć 12 września 2003 roku. Na kilka dni przed planowaną uroczystością wszystko odwołali. Kilka miesięcy później oficjalnie ogłoszono ich rozstanie.

Minęło wiele lat i okazało się, że uśpione uczucie szybko odżyło na nowo. Od kilku tygodni kolorowa prasa rozpisuje się o tym, że Jennifer i Ben do siebie wrócili. Ich powrót do siebie jest tak samo sensacyjny, jak związek, który tworzyli przed laty. Paparazzi niemal codziennie robią im kolejne zdjęcia, na których można zobaczyć, że ich miłość kwitnie. Właśnie do sieci trafiły kolejne kadry z wieczornego wyjścia zakochanych. Uśmiechnięci i objęci w pół urządzili sobie spacer, podczas którego obdarzyli się namiętnym pocałunkiem.

Takie ujęcia szczególnie elektryzują fanów. Widać, na nich bowiem ogromną miłość, która ponownie połączyła tych dwoje. Trzeba przyznać, że pięknie razem wyglądają.


Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Ben Affleck i Jennifer Lopez zadebiutowali na Instagramie

Ben Affleck i Jennifer Lopez zadebiutowali na Instagramie

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razemJun 02, 2003; Los Angeles, CA, USA; Actors JENNIFER LOPEZ as Ricki and BEN AFFLECK as Larry Gigli star the romantic crime comedy 'Gigli' directed by Martin Brest. Mandatory Credit: Photo by Columbia Pictures /ZUMA Press. (©) Copyright 2003 by Courtesy of Columbia Pictures

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×