Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili rezydencję za 50 mln dolarów. Zdjęcia wnętrz odbierają mowę. Luksus to mało powiedziane

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Ben Affleck wchodzą w kolejny poważny etap związku. Zakochani kupili rezydencję w Bel Air. Za 50 mld dolarów zafundowali luksusowe gniazdko. Zdjęcia zwalają z nóg. 

Jennifer Lopez od kilku dekad bryluje w świecie show-biznesu. Gwiazda na przestrzeni lat udowodniła, że jest kobietą wielu talentów. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość wielkich muzycznych hitów, role w kultowych filmach, a także sukcesy w biznesie. Z powodzeniem prowadzi własną markę kosmetyczną, a klientki uwielbiają produkty, które oferuje.

Przez wiele lat, gwiazda, która stała się symbolem kobiecości, nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Przed laty związana była z Benem Affleckiem. Planowali z aktorem ślub i zdecydowanie byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Wszystko jednak legło w gruzach. Najpierw poinformowali, że odwołują ceremonię, a kilka miesięcy później potwierdzili rozstanie.

Każde z nich poszło własną drogą. Aktor poślubił Jennifer Garner, z którą rozwiódł się w 2018 roku, a Jennifer ma na swoim koncie aż trzy nieudane małżeństwa. Jej związek z basseballistą Alexem Rodriguezem również miał zakończyć się ślubem. Nieoczekiwanie para wydała oświadczenie o rozstaniu, a u boku Jen ponownie pojawił się Affleck.

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili rezydencję w Bel Air

Jennifer Lopez i Ben Affleck wrócili do siebie w zeszłym roku, a fani dosłownie oszaleli z radości. Aktor i wokalistka przez jakiś czas nie potwierdzali, że są razem i nie pokazywali się na salonach. Dopiero w urodziny artystka dodała w sieci zdjęcie, na którym czule całował ją ukochany. Ostatnio pojawiły się doniesienia o tym, że chcieliby mieć razem dziecko.

Wszystkie znaki wskazują na to, że on i Jen żyją teraz jak w bańce i są otwarci tylko na najbliższych. Przestali mówić otwarcie o założeniu rodziny – to pewny znak, że coś się stało! Miesiąc temu mieli wszystko ustalone i od jakiegoś czasu szukali surogatki – informował Woman’s Day.

Wygląda na to, że ich relacja po raz kolejny wchodzi w poważny etap. Po staraniach o wspólną pociechę przyszedł czas na kupno domu, w którym zamieszkają całą rodziną. Każde z nich ma bowiem dzieci z poprzednich związków. Zakochani postawili na ogromną posiadłość w Bel Air. Na znajdującą się w Los Angeles wille mieli wydać ponad 50 milionów dolarów.

Powierzchnia całego kompleksu liczy aż 20 tys. stóp kwadratowych. Znajduje się tam 10 sypialni i 17 łazienek. Główna sypialnia zakochanych posiada własny salon, dwie łazienki i ogromną garderobę. Ponadto w domu są aż cztery kuchnie: jedna główna, jedna cateringowa i dwie dla personelu. Jen i Ben mogliby nie opuszczać domu, a i tak nie zdołaliby się nudzić. Znajduje się tam bowiem kino, siłownia i ogromny basen. W wystroju dominują marmury, biel i szarości, a także złote wykończenia.

W garażu znajduje się miejsce dla siedmiu samochodów, a posiadłość otacza ogromny, częściowo zalesiony teren. Dom został wystawiony na sprzedaż przez teksańskiego miliardera Todda Lemkina, który chciał otrzymać za niego aż 65 milionów dolarów.

Zdjęcia wnętrz możecie zobaczyć w naszej galerii. Zdecydowanie robią wrażenie.


Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili rezydencję w Bel Air

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili rezydencję w Bel Air

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili rezydencję w Bel Air

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili rezydencję w Bel Air

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili rezydencję w Bel Air

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili rezydencję w Bel Air

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×