Ben i J.Lo nagle zniknęli. Teraz już wiadomo dlaczego. Rewelacje tabloidu zachwycą fanów

Ben Affleck, Jennifer Lopez

Ben Affleck, Jennifer Lopez

Ben Affleck i Jennifer Lopez nagle zniknęli z przestrzeni publicznej. Zagraniczny tabloid przynosi odpowiedź, co się wydarzyło. Wieści ucieszą fanów pary.

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli sobie przeznaczeni. Aktor i wokalistka kilkanaście lat temu byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Każde ich wejście na czerwony dywan wzbudzało ogromne zainteresowanie. Planowali ślub, a dosłownie na kilka chwil przed ceremonią wszystko odwołali. Później oficjalnie potwierdzili swoje rozstanie, mówiąc, że nie unieśli presji ciągłego bycia na świeczniku. Każde z nich na nowo ułożyło sobie życie.

Jeszcze na początku tego roku J.Lo szykowała się do ślubu z byłym baseballistą Alexem Rodriguezem. Media jednak obiegły plotki o kryzysie w ich związku. W końcu po wielu medialnych doniesieniach narzeczeni opublikowali wspólne oświadczenie, w którym rozwiali wszelkie wątpliwości. Zaledwie kilka dni później piosenkarka została sfotografowana w ramionach dawnej miłości, czyli Bena Afflecka.

Od tamtej pory para już nie ukrywa się z tym, że ich uczucie odżyło po latach. Nie mogą się sobą nacieszyć, ale ostatnio zaniepokoili fanów, bo znikneli z przestrzeni publicznej. Już wiadomo dlaczego.

Dlaczego Jennifer Lopez i Ben Affleck zniknęli?

Wygląda na to, że Jennifer Lopez i Ben Affleck już słyszą stukanie małych stópek w ich domu. Zaledwie rok po powrocie do siebie mają dziecko! Pomimo robieniu wszystkiego, co w ich mocy, aby zachować tajemnicę, sprawa się wydała. Ben był widziany poza domem, kiedy chciał zaopatrzyć się w książeczki dla dzieci, a jak źródła wcześniej powiedziały Woman’s Day, para rozmawiała z surogatką.

Wszystkie znaki wskazują na to, że on i Jen żyją teraz jak w bańce i są otwarci tylko na najbliższych. Przestali mówić otwarcie o założeniu rodziny – to pewny znak, że coś się stało! Miesiąc temu mieli wszystko ustalone i od jakiegoś czasu szukali surogatki.

Mały bąbel będzie miał wielu chętnych do zabawy, bo Ben jest już ojcem 16-letniej Violet, 13-letniej Seraphiny i 9-letniego Samuela, których ma z byłą żoną Jennifer Garner, a Jennifer ma bliźniaki – Emme i Maxa, którzy mają po 13 lat, a których ojcem jest Mark Anthony. To dopiero wieści!


Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×