Była żona Afflecka niepokoi się jego związkiem z J.Lo. Jedna kwestia spędza jej sen z powiek

Jennifer Lopez, Ben Affleck, Jennifer Garner

Jennifer Lopez, Ben Affleck, Jennifer Garner

Jennifer Garner jest sceptycznie nastawiona do związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Jedna kwestia bardzo niepokoi byłą żonę aktora. Osoba z jej otoczenia zdradza szczegóły.

Jennifer Lopez przez długi czas spotykała się z Alexem Rodriguezem. Ich relacja była na tyle poważna, że piosenkarka zgodziła się zostać jego żoną. Chociaż wydawałoby się, że ślub jest jedynie formalnością, dawni narzeczeni poinformowali o rozstaniu. J.Lo długo nie leczyła złamanego serca. Podobno na jej drodze stanął Ben Affleck, z którym zaczęła spędzać czas.

Kolorowa prasa donosi, że piosenkarka i aktor nie chcą tracić ani chwili. Ponoć są już po zaręczynach i snują ślubne plany. Magazyn Woman’s Day informował, że para planuje wystawną uroczystość w Miami. Będzie bardzo oryginalnie – wydarzenie ma być mieszanką  pomysłów zakochanych i ich pięciorga dzieci – Violet, Seraphiny, Sama i bliźniaków Maxa i Emme.

Jen chce dziewczynki w grupie druhen, a nawet poprosił byłą żonę Bena, Jennifer Garner o jej błogosławieństwo – mówi bliski przyjaciel – Ben chce, aby chłopcy byli drużbami, a Casey Affleck, jego brat drużbą. Tym razem chodzi o rodzinę i chcą, aby wszyscy zaangażowali się w to – od Marca Anthony, ojca bliźniaków, aby zapewniał muzykę, i taty Jen, aby prowadził ją do ołtarza.

Osoby z otoczenia pary podają, że zakochani chcą urządzić spektakularny ślub, na który zaproszą rodzinę i przyjaciół. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Jennifer Garner niepokoi się związkiem Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Chociaż sporo fanów trzyma kciuki za to, by Jennifer Lopez i Ben Affleck byli ze sobą szczęśliwi, podobno do tej relacji sceptycznie jest nastawiona była żona aktora, Jennifer Garner. Bardzo niepokoi ją fakt, że nowy związek Bena może negatywnie wpłynąć na ich dzieci:

Jennifer Garner jest bardzo sceptyczna względem Bennifer 2.0 i boi się, że dzieci będą narażone na romantyczne dysfunkcje ojca. J.Lo nie chce wchodzić między rodzicielskie ustalenia i będzie pokorna wobec jej zasad i ograniczeń, jeśli chodzi o widywanie się z dziećmi.

Garner i Affleck dzielą się opieką nad trójką pociech. Właśnie dlatego aktorka chce się spotkać z piosenkarką i ustalić pewne zasady. Tego dnia ma im towarzyszyć Ben:

Dwie Jennifer mają wkrótce usiąść przy jednym stole, prawdopodobnie z Benem w pokoju, który będzie studził atmosferę. To będzie dziwne spotkanie, ale przynajmniej wszyscy zachowują się jak dorośli. To już widoczne jest dla wszystkich, łącznie z Jennifer, że Ben jest wniebowzięty relacją z J.Lo i będzie robić wszystko, aby pozostali ze sobą długoterminowo.

Chociaż aktor jest bardzo zaangażowany w nowy związek, osoby z jego otoczenia uważają, że nie przetrwa on próby czasu:

Na początku była zaskoczona tym romansem, ponieważ Ben zawsze narzekał na pierwsze doświadczenie Bennifer. Wiele ludzi z jego otoczenia jest przekonanych, że wkrótce się zmęczy.

Trzymacie kciuki za Jennifer Lopez i Bena Afflecka?


Jennifer Garner - Instagram

Jennifer Garner - Instagram

Jennifer Garner - SAG Awards 2020

Jennifer Garner - SAG Awards 2020

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×