Szukaj

Jarosław Kret chwali się nową partnerką. To gwiazda hitu TVN! „Jest wyjątkową osobą”

Jarosław Kret

Jarosław Kret

Jarosław Kret układa życie na nowo. Prezenter pogody w nowym wywiadzie potwierdził swój związek. Kim jest jego ukochana?

Jarosław Kret ma za sobą bardzo ciężki okres. Pogodynek jest po kilku nieudanych związkach, a ostatnio zmagał się z dwiema poważnymi chorobami. Kilka lat temu razem z Beatą Tadlą stanowili jedną z najpiękniejszych dziennikarskich par. Pojawiali się razem na salonach, pozowali do zdjęć i zapewniali o wielkim uczuciu, które ich łączy. Niestety ta relacja nie przetrwała próby czasu. Zakochani rozstali się, o czym Kret poinformował przed kamerami. Jego zachowanie wobec ówczesnej partnerki było szeroko komentowane przez kolorową prasę. Kilka tygodni później na długo zniknął z mediów, a także z ekranu.

Dopiero po pewnym czasie przyznał się, że zmagał się z depresją. Przez to nie tylko rozpadł się dawny związek, ale także stracił pracę. Stan dziennikarza był bardzo poważny i wymagał pomocy specjalistów. Po ponad roku walki z chorobą znalazł nową pracę i ponownie zaczął układać sobie życie.

Jarosław Kret pierwszy raz potwierdził swój związek

Pogodynek w końcu zaczął wychodzić na prostą. Znalazł nową pracę, a jego życie uczuciowe także zaczęło nabierać rumieńców. Już w 2019 roku paparazzi sfotografowali go w towarzystwie Kariny Zuchory znanej z programu MasterChef. Długo jednak nie potwierdzał tej relacji, a obydwoje zgodnie milczeli.

Kilka miesięcy temu dziennikarz znowu musiał walczyć z chorobą, tym razem zaraził się koronawirusem, a jego stan był bardzo poważny. Lekarze drżeli o jego życie. W czasie gdy walczył z Covid-19, wielkim wsparciem okazała się być właśnie Karina.

Karina jest dla mnie bardzo ważną osobą. Wyjątkową. Opiekowała się mną. Uświadamiała mi, że nie jestem sam – cytuje wypowiedź dziennikarza Rewia.

Prezenter pogody pierwszy raz oficjalnie potwierdził, że uczestniczka kulinarnego show, jest dla niego kimś więcej niż tylko znajomą z pracy. O tym, że łączą ich sprawy służbowe, Kret informował już jakiś czas temu. W jednym z wywiadów powiedział, że on i Karina szykują wspólny projekt:

Pracujemy nad projektem programu kulinarno-podróżniczego.

Na Instagramie Jarosława Kreta nie brakuje też zdjęć, na których pojawia się jego nowa partnerka.

Trzymamy kciuki za nowy związek pogodynka.

 


Jarosław Kret i Karina Zuchora

Jarosław Kret i Karina Zuchora

Jarosław Kret na wręczeniu nagród dla najlepszych SPA

Jarosław Kret na wręczeniu nagród dla najlepszych SPA

Karina Zuchora

Karina Zuchora

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×