Szukaj

Ile zarabia Jarosław Jakimowicz w TVP? Do mediów wypłynęły jego zarobki. Zarabia więcej niż premier!

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz prowadzi program na TVP Info. Ostatnio jest centrum ogromnego skandalu. Nie został zawieszony w pracy. Wielu zastanawia się, ile zarabia? Zobaczcie.

Od jakiegoś czasu w mediach jest głośno o ubiegłorocznych wyborach Miss Generation. Niezależny dziennikarz Piotr Krysiak poinformował, że podczas konkursu jedna z uczestniczek podobno została zgwałcona. Udało mu się ustalić, że tego niechlubnego czynu miał się dopuścić gwiazdor TVP Info.

Nie ujawnił nazwiska rzekomego sprawcy, ale głos w tej sprawie zabrał Jarosław Jakimowicz. W wywiadzie z Onetem przekazał, że nie ma z tym nic wspólnego, a nawet wystosował oświadczenie w social mediach, w którym zaapelował do Krysiaka, by ten usunął post z sieci.

Jakimowicz potwierdza, że był obecny podczas wspomnianego konkursu, ale stanowczo zaprzecza, jakby miał się dopuścić haniebnych czynów, o które jest podejrzewany. O tym, że ze sprawą nie ma nic wspólnego, przekonywał też na antenie TVP Info w programie, który współprowadzi z Magdaleną Ogórek.

Zniszczyliście część jakąś mojego życia. Zniszczyliście część życia mojej rodziny, moich dzieci, moich przyjaciół, ale ja udowodnię w sądzie swoją niewinność, bo prawda jest jedna – jestem niewinnym człowiekiem. Nie zniszczycie mi życia – mówił zapłakany w programie na żywo.

Zobacz: Jakimowicz rozkleił się na wizji. Wydał pełne emocji oświadczenie i polały się łzy. Pocieszała go Ogórek

TVP wydało oświadczenie, że będzie obserwować sytuacje, ale póki co nie ma żadnych dowodów przeciwko Jakimowiczowi, więc nie został odsunięty od prowadzenia programu. Wielu ludzi zaczęło się zastanawiać, ile zarabia aktor, celebryta, uczestnik reality show?

Ile zarabia Jarosław Jakimowicz?

Jarosław Jakimowicz po serii wystąpień publicznych, w których nie krył się ze swoimi poglądami, został prowadzącym w TVP Info, gdzie wraz z Magdaleną Ogórek komentuje bieżące wydarzenia polityczne, ale nie tylko. Wiele osób ciekawi, ile zarabia aktor. Ile pieniędzy z kieszeni podatników idzie na jego pensję? Informacje ujawnił informator Pudelka.

Za jeden dyżur Jakimowicz dostaje 1500 złotych, a w tygodniu ma ich co najmniej trzy, zależy od tygodnia. Zarabia więc co najmniej 18 tysięcy złotych miesięcznie – za trzy godziny pracy w tygodniu – zdradza w rozmowie z portalem jeden z pracowników TVP Info.

Jak widzicie, Jakimowicz przygarnia okrągłą sumkę. W sumie zarabia więcej niż premier… Portal Businessinsider.pl opublikował obecne zarobki członków Rady Ministrów. Zgodnie z podanymi informacjami, zasadnicza pensja szefa rządu wynosi łącznie 16 892,12 zł.


Jarosław Jakimowicz płacze – oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz płacze – oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz płacze – oświadczenie w TVP Info

Jarosław Jakimowicz płacze – oświadczenie w TVP Info

jakimowicz

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  No to ile zarabia premier ???

 • Mirka pisze:

  Ja też ,rozchulała się TV publiczna .Mierzie mnie to wszystko, a Tv1 iTv2 nie oglądam bo nie ma prawdziwych informacji i kropka.

 • Gość pisze:

  Gwałciciel zarabia więcej od Premiera RP! Masakra !

 • Gość pisze:

  Takie beztalęcie a taką kasę dostaje nie ma sprawiedliwości na tym chorym świecie dlatego płacze na zawołanie na wizji aktor jednej roli żenada

 • Gość pisze:

  Takie coś bez kultury, obycia i wiedzy promowane jest z drugim Ogórkiem?

 • Gość pisze:

  By nie stracić tych i innych jeszcze pieniędzy, warto było lać krokodyle łzy i poniżyć się publicznie….. ale myślę, że to tylko gra pod publikę

  • Bea pisze:

   Co on sobą reprezentuje,jakiś podstarzały aktorzyna,on ma znać się na polityce,niech ureguluje swoje sprawy osobiste,jest niewiarygodny dlatego jego nie oglądam,dziwię się TVP że go zatrudnila

  • Hulajnoga pisze:

   Jak patrzę na to szopkę to niewiem czy mam się śmiać czy płakać.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×