Jarosław Bieniuk nie szczędzi czułości swojej ukochanej. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie ich namiętnego pocałunku

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk od kilku miesięcy spotyka się z Zuzanną Pactwą. Związek zakochanych cały czas się rozwija, czego dowodem jest kolejne zdjęcie, które trafiło do sieci. Piłkarz obdarzył modelkę namiętnym pocałunkiem.

Jarosław Bieniuk przez wiele lat był związany z Anną Przybylską. Pomimo że z aktorką nigdy nie sformalizowali swojego związku, to udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Wspólnie doczekali się trojga dzieci. Wspólnie wychowywali swoją najstarszą córkę Oliwię, która w tym roku zdaje maturę. Doczekali się także dwóch młodszych synów: 15-letniego Szymona i 10-letniego Jasia. Mama trójki dzieci stoczyła heroiczną walkę z nowotworem. Niestety pomimo ogromnej woli życia nie udało jej się wyjść z choroby. Ania Przybylska zmarła w 2014 roku i od tamtej pory jej partner jest samotnym ojcem.

Piłkarz doczekał się także czwartego dziecka. Jego najmłodszy syn Kazik jest owocem jego związku z projektantką Martyną Gliwińską. Niestety ta relacja Bieniuka rozpadła się dosyć szybko. Zakochani rozstali się jeszcze, gdy przyszła mama była w ciąży. Chociaż rodzice chłopca od dawna nie są już razem, to wspólnie uczestniczą w jego wychowaniu.

Jarosław Bieniuk w namiętnym pocałunku z Zuzanną Pactwą

Jarosław Bieniuk po rozstaniu z Martyną Gliwińską długo nie narzekał na samotność. Kilka miesięcy później jego serce było znowu zajęte. O tym, że spotyka się ze znaną modelką Zuzanną Pactwą po raz pierwszy mogliśmy dowiedzieć się dzięki zdjęciom, które udało się zrobić paparazzi. Przyłapali oni zakochanych podczas okazywania sobie czułości przed domem piłkarza. Od tamtej pory ojciec czworga dzieci i jego partnerka nie ukrywają łączących ich uczuć i coraz chętniej publikują w sieci wspólne zdjęcia. Wiadomo również, że dzieci sportowca bardzo polubiły nową ukochaną swojego taty. Cala rodzina spędziła wspólnie ferie w Szwajcarii. Szczególną sympatią wybrankę Bieniuka ma darzyć jego 18-letnia córka Oliwia, która marzy o karierze w show-biznesie.

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło Na żywo.

Uczucie zakochanych ma się wręcz doskonale i cały czas rośnie w siłę. Dowodem na to jest kolejne zdjęcie, które pojawiło się właśnie na profilu Bieniuka. Widzimy na nim Jarosława i Zuzannę na sopockim molo. Wybrali się na spacer i nie szczędzili sobie czułości. Piłkarz obdarzył ukochaną namiętnym całusem. Miłosną scenę uwiecznili w kadrze. Zrobiło się bardzo gorąco.

Piękne zdjęcie zakochanych możecie zobaczyć w naszej galerii.


Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na planie nowego filmu

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na planie nowego filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×