Oliwia Bieniuk w odważnej stylizacji na maturze z matematyki. Zgrabne nogi na pierwszym planie

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk przystąpiła dzisiaj do egzaminu maturalnego z matematyki. Nastolatka zdecydowała się na odważną stylizację. Może się pochwalić bardzo zgrabnymi nogami.

Oliwia Bieniuk wczoraj podobnie jak większość jej rówieśników przystąpiła do egzaminów maturalnych. Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, chociaż marzy o karierze w świecie show-biznesu, to obiecała swojemu tacie, że najpierw skończy szkołę. W drodze po swoje marzenia nastolatka kieruje się przede wszystkim rozsądkiem.

Pierwsze kroki przed kamerami, jak i przed obiektywem aparatu ma już za sobą. Oliwia miała już kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych, a także udało jej się nawiązać współprace ze znanymi markami. W karierze mocno wspiera ją przyjaciółka rodziny, czyli Natalia Siwiec, która służy nastolatce dobrą radą, a od niedawna również nowa partnerka jej ojca. Bieniuk od kilku miesięcy spotyka się ze znaną modelką Zuzanną Pactwą, z czego Oliwia ma być bardzo zadowolona.

W ostatnim czasie nastolatka nie myśli jednak o poszukiwaniach nowych kontraktów i skupia się na tym, aby jak najlepiej zdać maturę. Za sobą ma już jeden egzamin.

Oliwia Bieniuk w odważnej stylizacji wybrała się na maturę

Oliwia wczoraj przystąpiła do pierwszego pisemnego egzaminu. Musiała zmierzyć się z testem z języka polskiego, ale jak wiadomo z jej wcześniejszych publikacji, temat wyjątkowo jej pasował. Już jakiś czas temu zdradziła na Instagramie, że chętnie widziałaby na egzaminie Lalkę Bolesława Prusa i taką rozprawkę mogła też wczoraj napisać. Przed szkołą nastolatki pojawili się oczywiście paparazzi, którzy zrobili jej kilka zdjęć. Tego dnia wyglądała bardzo elegancko, co jeszcze podkreśliło powagę sytuacji. Oliwia miała na sobie czarne dzwony z aksamitu i ciemną kurtkę, do tego stroju dobrała białe kowbojki.

Dzisiaj rozpoczęły się egzaminy pisemne z matematyki. Już rano na Instagramie Oliwia pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć, że jest już w drodze na egzamin dojrzałości. Wybrała jednak nieco odważniejszą stylizację. Zdecydowała się na krótką spódniczkę z ciemnego jeansu, a tym samym mogła się pochwalić swoimi zgrabnymi nogami. Naciągnęła na nie czarne rajstopy w kropki, które zdecydowanie ożywiły stylizację i nadały jej nieco dziewczęcego charakteru. Na stopach widzimy jej ulubione białe kowbojki.

Dzisiaj matma – napisała na Instastory.

Oliwia Bieniuk w drodze na maturę z matematyki

Oliwia Bieniuk w drodze na maturę z matematyki

Oliwia dodała też ikonkę oznaczającą przerażenie. Miejmy nadzieję, że zadania będą jej pasowały tak samo, jak temat rozprawki z języka polskiego. Trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik.


Oliwia Bieniuk w drodze na maturę z matematyki

Oliwia Bieniuk w drodze na maturę z matematyki

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk - pierwszy dzień matur

Oliwia Bieniuk - pierwszy dzień matur

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×