Paparazzi pod szkołą Oliwii Bieniuk. Stylowa córka Przybylskiej pisała dzisiaj maturę. Spełniło się jej wielkie marzenie

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk jest tegoroczną maturzystką. Dzisiaj rozpoczęła dzień od egzaminu pisemnego z języka polskiego. O 12.30 opuściła mury szkoły wyraźnie zadowolona. Mamy zdjęcia.

Oliwia Bieniuk to córka nieżyjącej aktorki Ani Przybylskiej i jej wieloletniego partnera Jarosława Bieniuka. Jako mała dziewczynka towarzyszyła swojej mamie w pracy. Aktorka często zabierała ją na plany zdjęciowe, czy na profesjonalne sesje. Nic więc dziwnego, że nastolatka chce iść w ślady swojej pięknej mamy i już czyni pierwsze kroki w tym kierunku. Ma już za sobą udział w filmowych projektach znanych youtuberów, ale również współpracę z kilkoma znanymi markami. W roli modelki odnajduje się doskonale. Oliwia odziedziczyła urodę po swojej mamie, dlatego nie można się dziwić, że przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie.

Jedną z osób, która pomagała jej stawiać pierwsze kroki w show-biznesie jest Natalia Siwiec, która ma doskonały kontakt z nastolatką. Od niedawna Oliwia może liczyć także na wsparcie nowej partnerki swojego taty. Jarosław Bieniuk od kilku miesięcy jest związany z ze znaną modelką Zuzanną Pactwą. Tata aspirującej gwiazdy zawsze jednak podkreślał, że zanim zacznie robić karierę, musi skupić się na nauce i zdać maturę.

Oliwia Bieniuk już po maturze. Zdjęcia

Oliwia Bieniuk, chociaż nie może opędzić się od kolejnych zawodowych propozycji, to za radą swojego taty skupia się teraz przede wszystkim na nauce. Już od dawna przygotowywała się do matury, a dzisiejszy poranek, podobnie jak większość jej rówieśników, rozpoczęła od egzaminu pisemnego z języka polskiego. Już jakiś czas temu nastolatka zdradziła na Instagramie, na jakie tematy liczy.

Maturzystka wyjawiła, że chętnie zmierzyłaby się tego dnia z Lalką Bolesława Prusa. Jak się okazuje, wszystko ułożyło się po jej myśli. Z jednych z pierwszych relacji maturzystów, którzy opuścili sale egzaminacyjne, wynikało, że mieli do wyboru między innymi z rozprawkę dotyczącą Izabeli Łęckiej. Należało przedstawić kwestie ambicji w życiu i karierze, odwołując się do wspomnianej lektury.

Oliwia już po godzinie 12.30 opuściła mury szkoły. Ambitna córka Ani Przybylskiej zdecydowała się na egzamin w formie rozszerzonej, który trwał 180 minut. Tego dnia oczywiście postawiła na elegancką stylizację, czym podkreśliła wyjątkowy dzień.

Miała na sobie długie czarne spodnie i kurtkę w tym samym kolorze. Stylizację ożywiła nieco białymi kowbojkami. Po opuszczeniu sali egzaminacyjnej rozmawiała ze znajomymi przed budynkiem, a później razem z jednym z nich udała się na przystanek. Młodzi ludzie pojechali wspólnie w kierunku centrum Gdyni.

Mamy nadzieję, że matura z języka polskiego poszła tak, jak sobie to wymarzyła. Zdjęcia Oliwii w naszej galerii.


Oliwia Bieniuk - pierwszy dzień matur

Oliwia Bieniuk - pierwszy dzień matur

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk - buty

Oliwia Bieniuk - buty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×