Szukaj

Jarosław Bieniuk świętuje walentynki z ukochaną. Pierwszy raz dodał tak romantyczne zdjęcie

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk świętuje walentynki z ukochaną Zuzanną. Właśnie pochwalił się w sieci kadrem z dnia zakochanych. Tak romantycznie jeszcze nie było.

Jarosław Bieniuk przez kilkanaście lat był związany z Anną Przybylską. Po śmierci uwielbianej aktorki został sam z trójką ich dzieci. Jako samotny ojciec radził sobie wręcz doskonale. Jego najstarsza córka niedawno świętowała swoje osiemnaste urodziny, a dwaj młodsi synowie to już duzi chłopcy. W zeszłym roku piłkarz został ojcem po raz czwarty. Na świat przyszedł jego syn Kazimierz, który jest owocem związku z projektantką Martyną Gliwińską. Zakochani rozstali się jeszcze, gdy przyszła mama była w ciąży. Chociaż rodzice małego Kazika nie są razem, to Jarek stara się czynnie uczestniczyć w wychowaniu najmłodszej pociechy.

Kilka miesięcy temu do sieci trafiły pierwsze zdjęcia paparazzi, na których mogliśmy zobaczyć Bieniuk w objęciach nowej ukochanej. Prasa szybko doniosła, że spotyka się on z modelką Zuzanną Pactwą. Na początku znajomości zakochani starali się ukrywać swój związek, ale po pewnym czasie postanowili pochwalić się tym, co ich łączy. Teraz co jakiś czas możemy podziwiać na Instagramie ich wspólne zdjęcia.

Jarosław Bieniuk świętuje walentynki z ukochaną

Jarosław Bieniuk już od dawna nie ukrywa, że ze śliczną modelką łączy go prawdziwe uczucie. Zakochani spędzili razem święta i nowy rok, a podczas ferii cała rodzina wyjechała na narty do Szwajcarii. Podobno z tej relacji najbardziej cieszy się Oliwia, która szybko znalazła wspólny język z nową partnerką ojca. Córka Anny Przybylskiej chce bowiem związać swoją przyszłość ze światem mody.

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło Na żywo.

Dzisiaj Instagram jest pełen romantycznych kadrów. Gwiazdy masowo publikują kolejne kadry, na których możemy zobaczyć, jak świętują dzień zakochanych. Również Jarosław postanowił wyznać uczucia swojej ukochanej i opublikował ich wspólne zdjęcie, które podpisał jednym hasłem.

Szczęśliwych walentynek – napisała na zdjęciu.

Zakochany piłkarz dodał też emotikon serduszka, żeby podkreślić swoją miłość do pięknej modelki. Zakochani stoją w objęciach, a za nimi rozciąga się malowniczy widok na góry. Powiało miłością.


Jarosław Bieniuk -Walentynki 2021

Jarosław Bieniuk -Walentynki 2021

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×