Jarosław Bieniuk pokazał wycieńczoną Oliwię. Tak wygląda po ośmiu tygodniach treningu

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk na Instagramie pokazał nowe zdjęcie córki. Zdradził, jak Oliwia Bieniuk wygląda po ośmiu tygodniach treningu. Nastolatka ma mu to za złe?

Oliwia Bieniuk bierze udział w dwunastej edycji Tańca z gwiazdami. Nie ukrywa, że zaskoczyła ją propozycja produkcji Polsatu. Długo się jednak nie zastanawiała i postanowiła ją przyjąć. Od kilku tygodni trenuje pod okiem Michała Bartkiewicza. Próbuje opanować skomplikowane choreografie i stara się zachwycić nimi zarówno jurorów, jak i widzów.

Bieniuk na co dzień może liczyć na wsparcie swojego ojca, Jarosława Bieniuka. Dowodem może być fakt, że krótko przed startem pierwszego odcinka dodał relację na Instastory, w której pokazał, co sądzi o udziale Oliwii w show. Nie ukrywa, że jest z niej dumny. Dlatego próbował namówić internautów do oglądania odcinka, a także oddawania głosów:

Zapraszam wszystkich przed telewizory do @polsatofficial o 20:05. Będziemy kibicować każdemu a w szczególności @oliwia.bieniuk.

Jarosław Bieniuk pokazał niekorzystne zdjęcie Oliwii Bieniuk. Tak wygląda po 8 tygodniach treningu

Jarosław Bieniuk co tydzień pojawia się wśród publiczności Tańca z gwiazdami i obserwuje zmagania córki. Nie inaczej było w poniedziałek, gdy 18-latka po raz czwarty stanęła na parkiecie. Razem z Michałem Bartkiewiczem wykonali rumbę, którą docenili jurorzy. Ocenili ją na 31 punktów.

Taniec przypadł do gustu także widzom. Gdy nagranie pojawiło się na Instagramie show, internauci nie szczędzili ciepłych słów pod adresem 18-latki:

  • Dla mnie najlepszy taniec wieczoru i w ogóle najlepszy w wykonaniu Oliwki i Michała.
  • Dla mnie ten taniec jest wart 40 punktów. Widać, że na parkiecie był ogień.
  • Piękna rumba do mojej ulubionej piosenki.

Nastolatka ciężko pracowała na to, by tak dobrze wykonać choreografię. Dowodem może być zakulisowe zdjęcie, które umieścił w sieci Jarosław Bieniuk. Oliwia siedzi na schodach, na jej twarzy widać zmęczenie. Mężczyzna nie ukrywa, że jest z niej bardzo dumny:

8 tygodni codziennie na parkiecie. Duży szacunek i ogromny podziw za ciężką pracę – skomentował zdjęcie.

Sama zainteresowana nie pozostawiła wpisu bez reakcji. Wspomniane zdjęcie udostępniła na swoim Instagramie. O tym, jak się zaprezentowała w programie, możecie się przekonać zaglądając do galerii.


Jarosław Bieniuk pokazał nowe zdjęcie Oliwii Bieniuk. Tak wygląda po 8 tygodniach treningów

Jarosław Bieniuk pokazał nowe zdjęcie Oliwii Bieniuk. Tak wygląda po 8 tygodniach treningów

Oliwia Bieniuk vs. Agnieszka Sienkiewicz

Oliwia Bieniuk vs. Agnieszka Sienkiewicz - Taniec z gwiazdami

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Oliwia Bieniuk, Michał Bartkiewicz - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×