Jarosław Bieniuk namawia do głosowania na Oliwię w „Tzg”. Pełną parą ruszył z promocją córki. Jak jej szansę oceniają eksperci?

Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk

Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk

Jarosław Bieniuk skomentował udział Oliwii Bieniuk w Tańcu z gwiazdami. Zwrócił się do internautów ze szczególną prośbą.

Oliwia Bieniuk w tym roku skończyła szkołę. Chociaż od dawna aktywnie działa na Instagramie, a na swoim koncie ma kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych, skupiała się przede wszystkim na edukacji. Dopiero od momentu, w którym zakończyła egzaminy maturalne, stawia coraz śmielsze kroki w show-biznesie.

W poniedziałek wieczorem 18-latka zmierzy się z nowym wyzwaniem. Zadebiutuje na parkiecie Tańca z gwiazdami, gdzie powalczy o Kryształową Kulę. Jej tanecznym partnerem jest Michał Bartkiewicz, z którym świetnie się dogaduje. Razem spędzają czas na sali treningowej, a także relaksują się na mieście. Dowodem mogą być zdjęcia paparazzi, które niedawno obiegły media.

Zobacz: Romantyczny relaks Bieniuk na chwilę przed rozpoczęciem „Tzg”. Przeszczęśliwa tonęła w objęciach partnera

Jarosław Bieniuk komentuje udział Oliwii Bieniuk w Tańcu z gwiazdami

Oliwia w jednym wywiadzie nie ukrywała, że była bardzo zaskoczona propozycją, jaką złożyła jej produkcja Tańca z gwiazdami. Podobnie jak jej ojciec, który także był zszokowany. Nastolatka nie ma jednak cienia wątpliwości, że Jarosław będzie jej kibicować i mocno trzymać kciuki:

Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ale bardzo się ucieszyłam. Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie.

Tuż przed startem pierwszego odcinka Jarosław Bieniuk postanowił zabrać głos na temat Tańca z gwiazdami. Dodał relację na Instastory, w której pokazał, co sądzi o udziale córki w show. Nie ukrywa, że jest z niej dumny i dlatego zachęca internautów do oglądania:

Zapraszam wszystkich przed telewizory do @polsatofficial o 20:05. Będziemy kibicować każdemu a w szczególności @oliwia.bieniuk.

Tata Oliwii dodał też komunikat, w którym jego córka prosi fanów o oddawanie głosów. Dodajmy, że Oliwia Bieniuk i jej partner mają spore szansę na zwycięstwo. Tak przynajmniej twierdzą bukmacherzy, którzy uważają, że są oni jednymi z faworytów dwunastej edycji.


Jarosław Bieniuk komentuje Taniec z gwiazdami

Jarosław Bieniuk komentuje Taniec z gwiazdami

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz będą parą w Tańcu z gwiazdami

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz będą parą w Tańcu z gwiazdami

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk na urlopie w szwajcarskim kurorcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×