Wirtualna Polska

Jarosław Bieniuk patrzy na córkę i boi się jednego. Czy córka weźmie przykład z matki?

Jarosław Bieniuk patrzy na córkę i boi się jednego. Czy córka weźmie przykład z matki?

Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk ma nie lada zmartwienie. "Duże dzieci, duży kłopot" mówi przysłowie i chyba ma rację. Oliwia skończyła już 21 lat i przypomniała swojemu tacie, co robiła w tym wieku Anna Przybylska. Czy córka pójdzie w ślady mamy? Bieniuk podobno bardzo się tego obawia.  I wcale nie chodzi o aktorstwo.

Wirtualna Polska

Jarosław Bieniuk od 2014 roku, po śmierci swojej partnerki, Anny Przybylskiej, samodzielnie wychowuje troje dzieci: Oliwię, Szymona i Jana.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jarosław Bieniuk jest samodzielnym rodzicem

Od kiedy Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem trzustki, Bieniuk musi sam zmierzyć się ze wszystkimi trudami rodzicielstwa. Choć jego dzieci nie wywołują skandali, to właśnie stają się dorosłymi ludźmi i decydują o całym swoim przyszłym życiu.

Jak każdemu dobremu rodzicowi, Jarosławowi Bieniukowi zależy na tym, by jego dzieci mądrze wybrały to, co dla nich najlepsze. Ponoć teraz najwięcej bólu głowy przysparza ojcu Oliwia.

Córka Jarosława Bieniuka pójdzie w ślady matki?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Oliwia ma już dwadzieścia jeden lat i jest młodą kobietą. Studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jakiś czas temu zastanawiała się, dlaczego wybrała właśnie taką ścieżkę kariery.

Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie. Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? – mówiła Oliwia w wywiadzie z „Vivą”.

Okazuje się, że wcale nie to niepokoi Jarosława Bieniuka. Bardziej martwi go fakt, że Oliwia jest w poważnym związku, bardzo mocno zakochana. A przecież Anna Przybylska również w tym wieku wyszła za mąż. Jej małżeństwo nie okazało się szczęśliwe.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Oliwia ma dopiero 21 lat. Jarek dobrze pamięta, że dokładnie w tym samym wieku jej mama, a jego późniejsza ukochana Ania Przybylska, była już mężatką. Myśl o tym, że córka pójdzie w jej ślady i zapragnie tak młodo wyjść za mąż, nie daje mu spokoju – wyznała osoba z otoczenia Bieniuka dla razdiozet.pl

Choć partnera Oliwia poznała podczas wakacji, jest to zatem dość świeża sprawa, ponoć Jarosław Bieniuk wiedział o wszystkim od początku.

Wirtualna Polska

Oliwka nie zdążyła jeszcze przedstawić swojego chłopaka wszystkim, ale tata Jarek wie o wszystkim od samego początku.

Sądzicie, że Oliwia może zechcieć szybko wyjść za mąż?

 

Oliwia Bieniuk (3) Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Oliwia Bieniuk (1)
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×