Jarosław Bieniuk obejrzał mural z Anną Przybylską. Jego reakcja wzrusza do łez. Wystarczyło tylko jedno słowo

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Kilka dni temu w sieci po raz pierwszy pojawiło się zdjęcie muralu z podobizną Ani Przybylskiej. Jarosław Bieniuk postanowił osobiście zobaczyć ten piękny hołd. Jak zareagował?

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych i najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Niezmiennie zachwycała swoją urodą i pogodnym usposobieniem. Karierę zaczęła już jako nastolatka. Z tłumu wypatrzył ją Radosław Piwowarski i obsadził w filmie Ciemna Strona Wenus. Od tamtej pory śliczna dziewczyna nie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji. Kariera robiona na małym i dużym ekranie nie stanęła jej na przeszkodzie w stworzeniu wspaniałej rodziny.

Gwiazda związała się z Jarosławem Bieniukiem. Przez wiele lat stanowili jedną z najbardziej lubianych par show-biznesu. Zakochani doczekali się trojga dzieci. Wspólnie wychowywali Oliwię, która niedawno skończyła 18 lat, Szymona, który ma 15 lat, oraz najmłodszego Jasia, który kilka dni temu przyjął Pierwszą Komunię.

Niestety rodzinne szczęście przerwała wiadomość o strasznej chorobie. Aktorka stoczyła heroiczną walkę z nowotworem. Do samego końca walczyła o to, by wrócić do zdrowia. Leczyła się w Szwajcarii, a nawet przeszła skomplikowaną operację usunięcia guza. Niestety przegrała batalię o życie. Od jej śmierci minęło już 6 lat.

Jarosław Bieniuk przy muralu z Anią Przybylską

Jarosław Bieniuk po śmierci Ani miał bardzo trudne zadanie. Nie tylko musiał zmierzyć się z żałobą po ukochanej, ale także przejąć opiekę nad trojgiem ich dzieci. Poradził jednak sobie doskonale i udało mu się wychować ich na wspaniałych młodych ludzi. Piłkarz od kilku miesięcy znowu jest szczęśliwy i na nowo układa sobie życie u boku Zuzanny Pactwy. Nie zapomina jednak o ukochanej Ani. Po zdjęciach, które publikuje w sieci widać, że jego dom cały czas jest pełen zdjęć i pamiątek.

Pamięć o aktorce nadal jest bardzo żywa. Wspomina ją nie tylko rodzina, ale także liczni fani, którzy chętnie oglądają powtórki filmów z jej udziałem. Ostatnio w jednej z dzielnic Gdańska pojawił się mural, na którym możemy oglądać jej podobiznę. Po raz pierwszy pokazała ją w sieci  jej siostra, Agnieszka Kubera.

Teraz ten piękny hołd na własne oczy postanowił zobaczyć Jarosław. Opublikował zdjęcie, na którym ogląda podobiznę zmarłej ukochanej. Trzeba przyznać, że kadr jest niezwykle wzruszający. Publikację podpisał tylko jednym słowem:

Ania

Wydaje nam się, że komentarz w tym momencie jest zbędny, a zdjęcie wyraża więcej niż jakiekolwiek słowa.


Jarosław Bieniuk ogląda mural z Anią Przybylską

Jarosław Bieniuk ogląda mural z Anią Przybylską

agulka2002_183026263_456711845431822_8577012240201554998_n

Mural z Anną Przybylską

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×