Siostra Przybylskiej pokazała hołd, jaki oddali Ani gdańszczanie. Mural na kilka pięter robi wrażenie. „Wzruszenie zapiera dech”

Agnieszka Kubera i Anna Przybylska

Agnieszka Kubera i Anna Przybylska

Siostra Anny Przybylskiej pokazała, jaki cudowny hołd oddali aktorce mieszkańcy Wrzeszcza, czyli jednej z dzielnic Gdańska. Mural zapiera dech.

Siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera, cały czas pielęgnuje pamięć przedwcześnie zmarłej aktorki. Nie zapomina o rocznicach, tych wesołych i tych tragicznych dla rodziny. Przypomnijmy – Ania odeszła 5 października 2014 roku w Gdyni po przegranej walce z chorobą nowotworową. 9 października jej ciało spoczęło na Cmentarzu parafialny w Gdyni-Oksywiu.

Kubera dzieli się w sieci wszystkimi hołdami dla jej siostry. Tym razem opublikowała zdjęcie imponującego muralu.

Zobacz: Siostra Przybylskiej pokazała zdjęcia z komunii syna Bieniuka: „Jaś w roli głównej”. Ania byłaby dumna

Jak wygląda mural z Anną Przybylską?

Agnieszka Kubera, to starsza siostra Anny Przybylskiej. Nie jest związana z show-biznesem. Opinia publiczna poznała ją w momencie, kiedy wspierała aktorkę w jej ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Pracuje w gabinecie tomografii komputerowej. To ona pojechała z Anią na badanie, po którym okazało się, z jak strasznym przeciwnikiem przyjdzie się jej zmierzyć.

Przez cały okres choroby Agnieszka bardzo mocno wierzyła, że jej siostra wyzdrowieje:

Gdy już wiedzieliśmy, że jest niefajnie, uczepiliśmy się statystyk. „Na bank jesteś w tych dwóch procentach, które dożywają pięciu lat!”. Pięć lat to dużo. Wszystko może się zmienić w leczeniu. Później się okazało, że niefajnie jest być w tych dwóch procentach – przyznała w jednym z wywiadów.

Niestety choroba okazała się zbyt silna. Anna Przybylska zmarła 6 lat temu, ale pamięć o tej niezwykle lubianej i popularnej polskiej aktorce jest wiecznie żywa. Dowodem jest choćby to, że jej miejsce spoczynku zawsze tonie w kwiatach.

Agnieszka Kubera pokazała na Instagramie zdjęcie muralu, jaki powstał we Wrzeszczu, czyli jednej z dzielnic Gdańska. Dzieło jest ogromne i przedstawia twarz Ani. Wzruszona nie ukrywa wdzięczności, za dzieło, które najwyraźniej powstało z potrzeby czyjegoś serca.

#tuse#mural#trójmiasto#pracawłasna#ania#zapieradech#wzruszenie#wyróżnienie#dziękujemy#

Internauci są wzruszeni tak samo jak Agnieszka Kubera.

  • Jakie to piękne. Moja ukochana dzielnica Gdańska, teraz uwielbiam Wrzeszcz jeszcze bardziej.
  • Anka, ciężko powstrzymać łzy..
  • Piękne!
  • Bardzo tęskno…

W komentarzach pojawiła się niezliczona ilość serduszek. Mural to piękny hołd dla Anny Przybylskiej.


agulka2002_183026263_456711845431822_8577012240201554998_n

Mural z Anną Przybylską

Anna Przybylska w reklamie Garnier

Anna Przybylska w reklamie Garnier

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×