Cała Polska usłyszała, jak Jan Kliment obraża zwycięzców „TzG”. Teraz ich przeprosił, ale chyba nie na taki wpis liczyli internauci

Jan Kliment o wygranej Hanny Żudziewicz i Piotra Mroza

Jan Kliment o wygranej Hanny Żudziewicz i Piotra Mroza

Jak Kliment przeprosił. Po ogłoszeniu wyników w Tańcu z Gwiazdami jego zachowanie pozostawiało wiele do życzenia. "Ch*j im w d*pę" – skomentował wygraną parę.

Taniec z Gwiazdami 12 dobiegł końca. Do wielkiego finału dotrwali najlepsi z najlepszych: Kajra z Rafałem Maserakiem oraz Piotr Mróz z Hanną Żudziewicz. Na salach treningowych duety wyciskały siódme poty, by na parkiecie dać z siebie wszystko. Finaliści zaprezentowali po trzy tańce. Tradycyjnie byli oceniani przez jury, ale tym razem jedynie głosy widzów przesądzały o wygranej. Ostatecznie z Kryształową Kulą do domu wrócił aktor Piotr Mróz.

Taniec z Gwiazdami 12. Skandal przed finałem

Kajra cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów. Tuż przed finałowym odcinkiem doszło jednak do skandalu. Agnieszka Antoniak – posługująca się w sieci pseudonimem Lili Antoniak – miała nieprzyjemną sytuację z żoną Sławomira:

Oliwia Bieniuk konkuruje z jedyną osobą w TzG, która była dla mnie bardzo nieprzyjemna (pierwszy raz była dla mnie miła w dniu, gdy był LIVE i jak usłyszała werdykt od jury, którzy mnie pochwalili) i której uruchamia się „uśmiech” jak widzi czerwoną lampkę, że kamera jest włączona… Dla mnie to jest nie do pomyślenia, że ktoś, kto jest turbo fałszywy wygrywa. Oficjalnie powiem – Kajra ma gdzieś innych i idzie po trupach do celu no i jest faworyzowana. Sorry not sorry – wyznała.

Po ogłoszeniu wyników przed studiem Tańca z Gwiazdami, na Magdalenę Kajrowicz czekał mąż. Twórca hitu Miłość w Zakopanem zdobył się na romantyczny gest, o czym pisaliśmy tutaj.

Jan Kliment przeprasza Piotra Mroza i Hannę Żudziewicz

Jak to zwykle bywa, po zakończonym odcinku gwiazdy udzielają wywiadów. Poza finalistami, w studiu pojawiły się także ich rodziny i przyjaciele. Wśród gości obecny był Janek Kliment, który postanowił pocieszyć Kajrę. Tancerz podszedł do wokalistki, przytulił ją i w mocnych słowach skomentował wynik:

Ch*j im w dupę. No, ja pie**olę – powiedział do Kajry.

Jego żona szybko jednak zauważyła, że wypowiedziane słowa zarejestrowała kamera, która na żywo transmitowała w sieci to, co działo się po ogłoszeniu wyników. Zajście miało miejsce dokładnie w 1:03 minucie.

Na tancerza spadła fala krytyki. Postanowił więc zablokować możliwość komentowania postów na swoim Instagramie. Najwidoczniej Janek zrobił rachunek sumienia, ponieważ postanowił przeprosić Piotra Mroza i Hannę Żudziewicz. 47-latek wykrzesał z siebie prawdziwe minimum. Dodał napis na czarnym tle:

Przepraszam.

Wierzycie w jego szczere intencje?


Jan Kliment i Kajra

Jan Kliment i Kajra

Jan Kliment i Kajra

Jan Kliment i Kajra

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz wygrali Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×