Gwiazdor „Klanu” został ojcem po raz drugi! Zdradził płeć i imię dziecka. Są też słodkie zdjęcia

Kto został ojcem w 2021 roku?

Kto został ojcem w 2021 roku?

Aktor Klanu został ojcem. W walentynki poinformował fanów i znajomych, że jego rodzina powiększyła się o drugie dziecko. Zdradził płeć i imię potomka.

Baby boom trwa w najlepsze. Nie ma tygodnia, w którym media nie donosiłyby o kolejnych potomkach znanych osób. Niedawno sporo emocji wzbudziło oświadczenie rzecznika Meghan Markle i księcia Harry’ego, który poinformował o kolejnej ciąży księżnej Sussexu. Zanim jednak powitamy na świecie kolejne royal baby, możemy pogratulować gwieździe Klanu narodzin drugiego dziecka.

Jakub Świderski został ojcem

Serial Klan emitowany jest na antenie TVP nieprzerwanie od 1997 rok. Wśród gwiazd, które grają od pierwszego sezonu, jest Jakub Świderski. Aktor wciela się w postać Norberta Piątkowskiego – kiedyś partner życiowy Oli Lubicz (Kaja Paschalska), w dalszej kolejności mąż Sandry Stec (Magdalena Górska). Udział w produkcji przysporzył mu niemałe grono wielbicieli. Jego poczynania na Instagramie obserwuje ponad 23 tysiące osób.

Z pewnością fanów telenoweli ucieszy wiadomość o narodzinach drugiego dziecka 35-latka. Jakub Świderski został ojcem tydzień temu. Jego rodzina powiększyła się o uroczego chłopczyka, który otrzymał imię Antoni.

Aktor znany z ról w Klanie, Przyjaciółkach i Ojcu Mateuszu radosną nowinę przekazał w walentynki za pośrednictwem Instagrama. Opublikował zdjęcie z noworodkiem i starszą o cztery lata córeczką Anastazją:

Moje kochane Walentynki, a i jeszcze @aga_przestrzelska trzeba już zatrudniać kogoś do selfie, żeby się wszyscy zmieścili – napisał.

Prywatnie Jakub Świderski od 10 lat jest żonaty. Jego wybranką jest wokalistka i aktorka Agnieszka Przestrzelska, z którą poznał się na planie Klanu. Artystka również zamieściła zdjęcia z noworodkiem. Opatrzyła je zabawnymi komentarzami:

Tak jak 3,5 roku temu tylko z przewaga niebieskiego, a nie różowego – napisała pod pierwszą fotografią.

W poniedziałek Agnieszka pokazała drugie zdjęcie, na którym pochwaliła się błogim relaksem z Antosiem przy swoich ulubionych dźwiękach:

Relaks przy Chilled Pop Hits na Spotify. Jaka to ładna składanka! Doskonała na tę pogodę i stan umysłu – napisała młoda mama.

Gratulujemy.


Jakub Świderski z dziećmi

Jakub Świderski z dziećmi

Agnieszka Przestrzelska z synkiem

Agnieszka Przestrzelska z synkiem

Agnieszka Przestrzelska z synkiem

Agnieszka Przestrzelska z synkiem

Komentarze

  • Gość pisze:

    A co to za roznica czy dziewczynka czy chlopczyk wazne ze zdrowe oczekiwane i kochane

  • Gość pisze:

    A jak się wcześniej urodziła córeczka to tez się tak cieszył i opublikował radosne zdjęcia , czy tylko teraz kiedy urodził się chłopczyk ? , bo jeżeli TAK to w porządku a jeżeli NIE to oznacza jedno i nich się wstydzą. Oboje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×