Jakob Kosel z narzeczoną zrobili wspólne ciążowe zdjęcie. Jest tak kapitalne, że trzeba je zobaczyć. Kreatywność 10 na 10

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. Zakochani pochwalili się krągłościami przyszłej mamy. Zrobili to w bardzo zabawny sposób. 

Jakob Kosel popularność zyskał swoim udziałem w programie Top Model. Studiujący AWF przystojniak zachwycił jurorów i dotarł aż do ścisłego finału. Udało mu się zając trzecie miejsce. Wyprzedzili go Karolina Pisarek i Radek Pestka. Pomimo że nie wygrał modowego show to nie mógł narzekać na brak zawodowych propozycji. Cały czas robi karierę w branży i ciągle pojawia się w nowych projektach. Zdecydowanie jest on dowodem na to, że to nie zwycięstwo decyduje o odniesieniu sukcesu. Popularność, którą zdobył w programie, przeniosła się również do sieci. Jakob bardzo prężnie prowadzi swój profil na Instagramie, a fani uczestnika hitu stacji TVN chętnie śledzą jego kolejne poczynania.

Kilka tygodni temu postanowił podzielić się w sieci bardzo szczęśliwą informacją ze swojego życia. Model już niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej Jakob pochwalił się nowym związkiem. Latem zdradził, że jest zaręczony. Pierścionek wręczył swojej ukochanej podczas wyjazdu na Mazury.

Jakob Kosel pochwalił się brzuszkiem narzeczonej

Narzeczona Jakoba, Agnieszka Wilczewska, w sieci jest znana jako Ciocia Liestyle. Influencerka już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Od momentu, gdy dumny przyszły tata pochwalił się pierwszym zdjęciem USG, to również jego ukochana chętnie pokazuje swoje ciążowe krągłości. Trzeba przyznać, ze jej brzuszek jest już sporych rozmiarów. Już teraz można powoli wyczekiwać szczęśliwej nowiny o narodzinach maluszka.

Tymczasem jego rodzice doskonale się bawią, czekając na jego narodziny. Jakob właśnie dodał na swoim profilu fotografię, na której możemy podziwiać brzuszek Agnieszki. Zakochani krągłościami chwalą się w bardzo zabawny sposób.

Ale sie najadłeeem! Niedzielne śniadanie zawsze na wypasie.

Przyszli rodzice stanęli na zdjęciu tak, że wygląda to tak, jakby to Jakob miał ciążowy brzuszek. Obserwatorzy modela nie kryją swojego rozbawienia.

  • To jest genialne.
  • Hahaha padłam.
  • Wariaty haha.
  • Zrobiliscie mi dzień.

Trzeba przyznać, że Jakob i Agnieszka wykazali się wielką pomysłowością, którą ich fani wynagrodzili im całą masą sympatycznych komentarzy.

 


Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska

Jakob Kosel i Agnieszka Wilczewska

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×