Szukaj

Natalia Siwiec zapytała córkę, czy pójdzie w jej ślady. Odpowiedz Mii? Nawet internauci zaskoczeni

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec jest mamą rezolutnej 3-latki. Mia podbija serca internautów obserwujących social media modelki. Odpowiedź dziewczynki na pytanie, jaka chciałaby być, jak dorośnie, wprawiła wszystkich w osłupienie.

Natalia Siwiec i jej mąż Mariusz Raduszewski wspólnie wychowują Mię. Ich rodzina niedługo się powiększy. Młodsza siostra modelki, Malwina, jest w ciąży. Póki co jednak to trzylatka jest najmłodsza w rodzinie i niezaprzeczalnie jest też jej największą gwiazdą.

Odkąd dziewczynka zaczęła pojawiać się na profilach w social mediach rodziców, internauci nie mogą się napatrzeć na to, jaka śliczna i rezolutna z niej istotka. Okazuje się także, że ma już swoje zdanie.

Jaka chce być córka Natalii Siwiec, gdy dorośnie?

Natalia Siwiec i jej mąż osiem lat temu zdecydowali się na spontaniczny ślub. Zalegalizowali swój związek w Las Vegas. Modelka po latach w rozmowie z Izabelą Janachowską opowiedziała o szczegółach ceremonii:

To był ślub niezaplanowany. Z jednej strony planowaliśmy przez jeden cały dzień. W czwartek zaplanowaliśmy nasz wylot do Vegas, tak sobie siedzę i mówię: Mariusz, przecież zawsze moim marzeniem, jak byłam małą dziewczynką, było wzięcie ślubu w Vegas.

Siwiec dodała, że planuje urządzić jeszcze jedną uroczystość – dla bliskich. Na razie jednak jej się do tego nie spieszy.

Zabrakło rodziny, ale nie było jej przykro. Omawialiśmy z każdym przed, powiedzieliśmy, że chcemy wziąć ślub. Ale zadeklarowaliśmy, że nie będziemy legalizować tego związku w Polsce i zrobimy jeszcze jeden ślub.

Siwiec jest bardzo zajęta, a planowanie ślubu jest raczej absorbujące. Realizuje mnóstwo projektów zawodowych, wychowuje dziecko. To z Mią spędza każda wolną chwilę. W ubiegłym roku uraczyła fanów całą masą zdjęć, głównie z egzotycznych wyjazdów.

W niedzielę pokazała kadry prosto z gór. Pozuje razem z Mią w podobnych jasnoróżowych stylizacjach i w białych czapkach. Zacytowała rozmowę z córką na temat jej planów na przyszłość. Mała zaskoczyła nie tylko swoją mamę.

-Mia jak będziesz duża chciałabyś być taka jak mama?
-Nie. Ja chcę być taka jak Mia. Każdy jest inny przecież.
Zaimponowała mi tym bardzo, moja krew.

Internauci są pod wrażeniem rezolutnej i już tak bardzo niezależnie myślącej dziewczynki.

  • Mała indywidualistka.
  • Ładnie ci odpowiedziała.
  • Wdała się w Ciebie.

Chyba każdy, na czele z Siwiec, spodziewał się odpowiedzi, że oczywiście chce być jak mama, a tu taka niespodzianka.


Natalia Siwiec i Mia

Natalia Siwiec i Mia

Natalia Siwiec i Mia

Natalia Siwiec i Mia

Natalia Siwiec i Mia

Natalia Siwiec i Mia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×