Dagmara Kaźmierska była gwiazdą już w dzieciństwie. Archiwalne zdjęcia najlepszym dowodem, że miała ten błysk

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska na zdjęciach z dzieciństwa i młodości. Już wówczas gwiazda Królowych Życia błyszczała. Zobaczcie, jak wyglądała.

Dagmara Kaźmierska po udziale w show TTV Królowe życia na stałe zagościła w polskim show-biznesie.  Dzięki udziałowi w programie i charyzmie, jaka w nim pokazała, stała się prawdziwą gwiazdą i umiejętnie korzysta z zainteresowania wokół siebie. Stała się prężnie działająca influencerką, a na Instagramie chętnie dzieli się przemyśleniami:

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – mówiła jakiś czas temu.

W sieci zdradza także, jak wygląda jej codzienność. Na przykład pokazała jak mieszka. Dwupiętrowe lokum jest pełne niemal barokowego przepychu, złoto dominuje prawie we wszystkich pomieszczeniach.

Zawsze lubiłam bogaty, pałacowy styl i chciałam, żeby tak wyglądało moje mieszkanie. Kiedy wróciłam z USA, spełniłam swoje marzenie i urządziłam się tak pięknie, jak tylko umiałam – pisała w autobiografii.

Zresztą wpisuje się to w jej image. Kaźmierska lubi mocny makijaż, nosi blond loki, futra i luksusowe auta.  Dagmara prowadzi bardzo luksusowe życie. Na wszystko zapracowała, prowadząc butki z odzieżą, kiedy odcięła się od niezbyt chlubnej przeszłości. Przypomnijmy, że spędziła rok w więzieniu, kiedy jej syn Conan miał 8 lat. Została skazana za werbowanie kobiet do agencji towarzyskiej i zmuszanie ich do prostytucji.

Teraz jest też właścicielką łodzi w Egipcie i zaprasza turystów na rejsy. Dagmara kocha wystawne życie, a ono najwyraźniej odwzajemnia jej uczucie.  Jednak mało kto wie, że już jako dziecko i nastolatka miała tendencje, żeby być gwiazdą. Błyszczała od początku.

Jak wyglądała Dagmara Kaźmierska w dzieciństwie i młodości?

Instagram Dagmary to istna skarbnica informacji na jej temat. Wśród postów można wypatrzeć takie, które zawierają zdjęcia z dzieciństwa i młodości celebrytki. Widać na nich, jak bardzo Kaźmierska się zmieniła. Na niektórych z nich trudno rozpoznać gwiazdę Królowych życia z Kłodzka. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Dagmara Kaźmierska w dzieciństwie

Dagmara Kaźmierska w dzieciństwie

Dagmara Kaźmierska w młodości

Dagmara Kaźmierska w młodości

Dagmara Kaźmierska w młodości

Dagmara Kaźmierska w młodości

Komentarze

 • Gość milioner pisze:

  A kogo to obchodzi. Została wychowana na bardzo złego człowieka, skoro w dorosłym życiu krzywdziła ludzi i była przestępczynią. I oczywiście ta kobiet nie nazywa się Dagmara Kazimierska bo zmieniła imię, nazwisko i odjęła sobie 10 lat. To Irena…………….

  • GośćKzarolina pisze:

   Nikt nie jest aniołem a co ci kochani rodzice maltretują małe dzieciątka czy to zastanów cię sie

 • Gość pisze:

  Ciepła Picza z pod Łowicza

 • Gość Ewa pisze:

  Promujecie patologie i i Irenę o złej reputacji przez którą cierpią niewinne kobiety które zaciągała do burdelu

 • Ela pisze:

  Ma urodę cygańską.

 • Agnieszka pisze:

  Te zdiecia z kucykami na plaży.. Czar wsponien, też mam takie. Nie było smartfonow, odbiór u fotografa po dwóch dniach

 • Gośćxxc pisze:

  W jednym nagraniu pokazuje jaka to głupia była ze zgodziła się na Królowe Życia, bo teraz nie ma prywatności itd , a teraz ciągle się pcha żeby pisali o niej , babka spoko bo szczera , lubię takich ale po jaka cholere gadanie , ludzie dajcie spokój, ze pod domem ja nachodzą, zenada

  • Gość pisze:

   Szczera???? A raczej cwana i dlatego taka niby kariera. Oj ludzie…

  • Gość pisze:

   Codziennie przechodzę obok jej domu o różnych porach dnia ( mieszkam na tej samej ulicy ) dziwne nigdy nie widziałam żeby ludzie Ją nachodzili , bądź gromadzili się pod jej domem, tak jak pisała ….no ma kobita fantazję i metodę na to aby o niej było głośno.

 • Wizażysta pisze:

  Ta pani ma makijaż pośmiertny,tak w naszym zakładzie malujemy zwłoki.

  • Gość pisze:

   No to dobrze malujecie zwłoki

  • Gośćneli pisze:

   To straszne , że tak malujecie ludzi bo Pani Dagmara ma piękny makijaż a jak będzie pożegnanie przy otwartej trumnie i taki mocny makijaż to przecież na zawał można by zejść 😱

  • Gośćzuza pisze:

   Przemawia przez ciebie zazdrość jest ładna kobieta pewnie jej nie dorownarz

 • Gośćmisia pisze:

  przepiekna kobieta z p dagmaro

  • Gość pisze:

   Ha ha z której strony? Stręczycielki do burdelu

  • Gość pisze:

   Prosze zapamietajcie co nie ktore panie ,ze…..jak nie masz nic milego do powiedzenia – to nie mow wcale ! A tu nadal wali jadem …i po co to ?!
   A tu nadal leja jadem….Po co ta

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×