Iwona Lewandowska pochwaliła się partnerem. Tak wygląda ukochany matki Roberta Lewandowskiego

Iwona Lewandowska

Iwona Lewandowska

Iwona Lewandowska od niemal dwóch lat jest szczęśliwa u boku tajemniczego Jacka. Teraz już wiadomo, jak wygląda ukochany matki Roberta Lewandowskiego.

Matka Roberta Lewandowskiego na pewno należy do osób, które mają ogromny udział w karierze piłkarza. Wiadomo, że to ona jeździła z synem na treningi i nigdy nie pozwoliła mu zwątpić we własne umiejętności, nawet gdy trenerzy rzucali mu kłody pod nogi.

Mój tata odszedł, teraz moja kariera się rozlatywała. Po otrzymaniu tej informacji poszedłem do samochodu, w którym czekała moja mama. Od razu wiedziała, że wydarzyło się coś złego. Nic nie mogłem na to poradzić… Rozpłakałem się. Opowiedziałem jej, co się stało. Powiedziała: OK, musimy wziąć się do pracy, nie ma co myśleć o przeszłości, musimy coś z tym zrobić – wspominał Robert w The Players Tribune.

Przypomnijmy, że Iwona Lewandowska miała bardzo trudne zadanie. W 2005 roku zmarł jej ukochany mąż, Krzysztof. Po jego śmierci została sama z dwojgiem dzieci. Ani przez chwilę się jednak nie poddała. Czas na kolejną miłość przyszedł dopiero po kilkunastu latach.

Tak wygląda partner mamy Roberta Lewandowskiego – Iwony Lewandowskiej

Iwona Lewandowska przez wiele lat łączyła pracę zawodową z samotnym wychowaniem dzieci. Nieustannie dbała też o to, aby jej syn mógł spełnić marzenia o sportowej karierze. Minęło wiele lat, zanim pomyślała o własnym szczęściu i po raz kolejny odnalazła miłość. W kwietniu 2021 media obiegła informacja o tym, że spotyka się z tajemniczym Jackiem. Okazało się, że poznali się kilka miesięcy wcześniej. O partnerze opowiedziała w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.

Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu. Jacek prowadzi dom agroturystyczny, moja przyjaciółka siatkarka robiła tam imprezę urodzinową. On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło. Bardzo bym chciała, aby świat znów się otworzył, abym mogła pojechać z Jackiem na mecz – opowiedziała.

Związek z Jackiem nie jest już tajemnicą, a mama Roberta Lewandowskiego chętnie pokazuje się u boku partnera. Ich wspólne zdjęcia trafiły do sieci za sprawą Marioli Bojarskiej-Ferenc. Trenerka przybyła do zakochanych uczcić z nimi kolejną rocznicę.

Kochani , jak się okazuje życie zaczyna się po 60-tce. To cudowne , by nadal cieszyć się życiem i miłością,mieć wokół siebie fantastycznych znajomych i przyaciół. Wczoraj po swoich rodzinnym party wpadłam z Rysiem do swoich przyjaciół @iwona_lewandowskaska ,by z całego serca uściskać ich z okazji celebrowania ich miłości. Dojrzali i wspaniali‼️P.s strój sportowy , bo myślałam . że to gril. Ale nie przeszkodziło mi to ,by cudownie bawić się do rana. Liczą się ludzie. Kochani cieszymy się z Waszego szczęścia. Miłość jest w Was. Kochamy Was.

W naszej galerii zobaczycie więcej zdjęć mamy Roberta Lewandowskiego z jej partnerem. Wygląda na to, że miłość kwitnie.


Iwona Lewandowska z partnerem

Iwona Lewandowska z partnerem

Iwona Lewandowska z partnerem

Iwona Lewandowska z partnerem

Iwona Lewandowska i Mariola Bojarska Ferenc

Iwona Lewandowska i Mariola Bojarska Ferenc

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×