Królowa wizażu zmyła make-up z twarzy Adele. Tak gwiazda wygląda bez grama makijażu. Po pomalowaniu to zupełnie inna osoba

Adele

Adele

Adele postanowiła oddać się w ręce najlepszej wizażystki, która zmyła z jej twarzy cały makijaż. Efektem metamorfozy gwiazdy pochwaliła się w sieci. Jak wygląda?

Adele jest obecnie jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek w historii muzyki. Debiutowała kilka lat temu i od tamtego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. W show-biznesie niewielu osobom udało się osiągnąć tak ogromny sukces, jak jej, ponieważ każdy nagrany przez nią utwór z miejsca trafia na top listy przebojów.

Ostatnio w życiu prywatnym gwiazdy zaszło wiele nieoczekiwanych zmian. W 2018 roku złożyła pozew rozwodowy i definitywnie zakończyła małżeństwo z Simonem Koneckim. Z uwagi na to, że to był dla niej bardzo trudny czas, postanowiła zrobić sobie dłuższą przerwę. W wolnym czasie zajęła się porządkowaniem swoich spraw oraz opieką nad synkiem.

Ostatnio artystka wróciła na scenę z nową piosenkąEasy on me było zapowiedzią jej najnowszego krążka pt. 30. Udostępniony w sieci teledysk w mig obejrzała rekordowa ilość internautów, a krążek jeszcze przed premierą okrzyknięto przebojem.

Cechą charakterystyczną wizerunku scenicznego Adele od zawsze były grube, czarne kreski na powiekach oraz delikatnie podkreślone kontury twarzy. Z pewnością wiele osób zastanawiało się, jak wygląda sauté. W końcu mogliśmy się o tym przekonać.

Jak wygląda Adele bez makijażu?

Nikkie Tutorials jest znaną transseksualną Youtuberką, która od 2008 roku tworzy filmy o tematyce make-upu. Z wykształcenia jest charakteryzatorką, dlatego też tworzy na oczach swoich widzów niepowtarzalne makijaże. Chętnie nagrywa również wideo z gwiazdami, które bez obaw oddają się w jej ręce.

Gwiazda sieci postanowiła zaprosić do siebie Adele, z którą nagrała wideo z serii Power of Makeup. W trakcie nagrań panie wdały się w krótką pogawędkę i przez cały czas dopisywał im świetny humor. Aby nieco ocieplić atmosferę, Nikkie przygotowała dla gwiazdy butelkę wina.

Wizażystka chciała, aby pod każdym względem nagranie było jak najbardziej wiarygodne, dlatego też w pierwszej kolejności oczyściła skórę gwiazdy z kosmetyków, a następnie przystąpiła do wykonywania charakteryzacji na połowie jej twarzy. W ten sposób chciała pokazać, jak bardzo zmienia się nasz wygląd dzięki właściwie wykonanemu makijażowi.

Trzeba przyznać, że Adele w wersji sauté wygląda, jak zupełnie inna osoba. Zdjęcia gwiazdy bez makijażu znajdziecie w naszej galerii, a filmik z jej udziałem możecie obejrzeć poniżej.

W którym wydaniu podoba Wam się najbardziej?

 


Adele

Adele

Adele

Adele

Adele

Adele

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×