Rodzina królewska wspierała Cristiano Ronaldo po śmierci syna. Piłkarz zdradził, jak zachowali się royalsi. „To było niesamowite”

Rodzina Królewska i Cristiano Ronaldo

Rodzina Królewska i Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo pierwszy raz udzielił wywiadu, w którym opowiedział o śmierci syna. Zdradził jak na wszystko zareagowała rodzina królewska. To piękny gest z ich strony. 

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii tego sportu. Pochodził z biednej rodziny i od najmłodszych lat trenował, by osiągnąć sukces. To oczywiście zaprocentowało w przyszłości. Już jako nastolatek trafił do pierwszego składu reprezentacji Portugalii. Od tamtej pory nieustannie trzyma wysoki poziom gry, sięgając po kolejne tytuły i wyróżnienia. W jego przypadku kariera idzie w parze z bardzo udanym życiem prywatnym.

Sportowiec kilka lat temu poznał Georginę Rodriguez. Historia ich miłości to gotowy materiał na romantyczną komedię. Bramkostrzelny napastnik spotkał ukochaną, gdy ta pracowała w sklepie odzieżowym. Połączyło ich tak silne uczucie, że długo nie czekali z poważnymi deklaracjami. Obecnie są zaręczeni i wychowują wspólnie aż pięcioro dzieci. Najstarszym z nich jest 12-letni Cristiano junior, którego urodziła surogatka, zanim jeszcze piłkarz związał się z ukochaną.

Następnie do rodziny dołączyły bliźnięta Eva i Mateo, które również urodziła matka zastępcza. Niewiele młodsza jest od nich pierwsza biologiczna córka Cristiano i jego narzeczonej Georginy – Alana Martina, która niedawno świętowała 5. urodziny.

Jak Rodzina królewska zareagowała na śmierć dziecka Cristiano Ronaldo?

Cristiano i Georgina w zeszłym roku ogłosili, że po raz kolejny zostaną rodzicami. Do rodziny miały dołączyć bliźnięta, lecz doszło do tragedii. Dziewczynka, której dali na imię Bella Esmeralda urodziła się zdrowa. Niestety jej brat Angel zmarł tuż po narodzinach. Piłkarz udzielił ostatnio wywiadu Piersowi Morganowi, któremu wyjawił, że zbudował dla malucha kapliczkę w piwnicy i tam trzyma urnę z prochami.

Jego prochy są ze mną, podobnie jak mojego tatusia. Są tutaj, w domu. To jest coś, co chcę mieć do końca życia, a nie wyrzucić do oceanu lub morza. Trzymam je blisko. Są obok mojego taty. Na dole mam mały kościółek, kaplicę, w której trzymam tatę i syna – opowiedział.

Piłkarz Manchesteru United wyznał również, że brytyjska rodzina królewska nie pozostała obojętna na tę tragedię. Był mile zaskoczony i zdziwiony, gdy dotarł do niego list z kondolencjami.

Otrzymałem również list od rodziny królewskiej. To bardzo mnie zaskoczyło. To było niesamowite – wyznał.

Trzeba przyznać, że royalsi w tej trudnej sytuacji zachowali się niesamowicie, wysyłając kondolencje do piłkarza grającego w angielskiej lidzie.


Cristano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo z synem

Cristiano Ronaldo z synem

Cristiano Ronaldo z córeczką | fot. Instagram.com/cristiano

Cristiano Ronaldo z córeczką | fot. Instagram.com/cristiano

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ludzie! Czytaliście tytuł???? Puknijcie się w te swoje chore głowy!

 • Gość pisze:

  O, matko! Masz obsesję na punkcie Meghan Markle? 🙂 Nie zastanawiam się nad tym, co zrobi Harry z synową króla, matką swoich dzieci i wnucząt tegoż króla również. Diana też była matką synów następcy tronu i wnucząt królowej. I wszyscy wiemy, jak się to skończyło. Jeszcze raz powtarzam, nikomu źle nie życząc, że los bywa przewrotny, a fortuna kołem się toczy.

  • Gość pisze:

   To raczej ty masz obsesję na punkcie tej patuski biorąc pod uwagę to jak o niej piszesz.
   Naprawdę sądzisz, że ktokolwiek z RK byłby zasmucony gdyby rudy toto wykopal? Przecież ona jest tylko problemem i skaza na wizerunku, jest im zbędna.
   Diana nawet po rozwodzie miała prawo do tytułu HRH i jak najbardziej była członkiem rodziny. Ale nie była zbyt lotna , szalała, macila i to doprowadziło do takiego, a nie innego końca. Kate to zupełnie inna bajka.
   Jesli juz to raczej meg – głupia i sklocona ze wszystkimi – skończy na betonowym słupie.
   Żadne koło fortuny nie sprawi by RK, arystokracja o Brytyjczycy zaakceptowali meg, nie po tych wszystkich klamstwach:)

  • Gość pisze:

   Do Gość20 listopada 2022 o 12:04
   Zastanawiam się, jak to możliwe, że jeszcze nie utonęłaś w szambie, które regularnie produkujesz?! Chyba masz doświadczenie, jak pływać w ściekach.:) No i musisz to lubić.:) Miłej kąpieli.:) 🙂

  • Gość pisze:

   Szambo to twoja patocelebrytka meg i jej fanki.
   Nie zamierzam ci życzyć miłej kąpieli w tym szambie, ponieważ z zasady jest ci miło w naturalnym środowisku 🙂 Życzę więc byś z niego nie wyplywala;)

  • Gość pisze:

   20 listopada 2022 o 13:14
   Hehe, swietnie to ujęłaś! 🙂

 • Gość pisze:

  Tylko dlaczego do artykułu o kondolencjach od rodziny królewskiej na pierwszym planie jest Middletonka. a nie królowa Elzbieta? Syn Ronaldo zmarł w kwietniu tego roku, to zakładam, że kondolencje mu wtedy wysłano, a nie pół roku po fakcie,, więc jak najbardziej powinna być na zdjęciu Elzbieta, ew. jej dzieci. Kate nie jest królewska
  Dzisiaj jest w BRK, jutro może jej nie być.
  Strach się bać, jak będzie wyglądał dwór, jak braknie seniorów i Willuam zasiądzie na tronie. Jeśli Kate się jakims cudem uchowa do tego czasu, to zamiast arystokrata Middletonowie opanują BRK, a rządzić wszystkimi będzie handlara Carole.

  • Gość pisze:

   Ponieważ Kate to księżna Walii i zawsze będzie w rodzinie królewskiej. Nie ludz się :)))
   Wątpię natomiast by to królowa Elżbieta wysyłała cokolwiek do Ronaldo, to bardziej pasuje do K&W.
   Najważniejsze, że nie będzie tam rządzić wywloka meg ani jej matka kryminalistka.
   Ewentualne rządy Carol gwarantują sukces finansowy :)))

  • Gość pisze:

   „Zawsze” i „nigdy” to wyrazy, których lepiej nie nadużywać. 🙂 Los bywa przewrotny.

  • Gość pisze:

   Dokładnie, dlatego nie zakladaj, że rudy nie wykopie starego zezowatego wycierucha :)))
   Natomiast Kate jako matka trójki wnuczat króla i dzieci następcy tronu zawsze będzie należała do tej rodziny 🙂

  • Gość pisze:

   Boże, przy takiej okazji takie sambo tabloidowe wylewać… wstydu nie masz.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×