Szukaj

Joanna Krupa nagrała pierwsze słowa Ashy! Córeczka gwiazdy ucięła sobie długą pogawędkę z tatą. Ale gaduła

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa właśnie pochwaliła się nowymi umiejętnościami swojej córeczki. Dziewczynka wypowiedziała swoje pierwsze słowa. Dumna mama wszystko nagrała. Co powiedziała Asha?

Joanna Krupa to uwielbiana przez widzów prowadząca program Top Model. Gwiazda od piątego roku życia mieszka w Stanach Zjednoczonych i to tam zrobiła ogromną karierę jako modelka. Pojawiając się w modowym show TVN-u zachwyciła wszystkich nie tylko swoją urodą, ale także optymizmem i pogodą ducha. Wielu fanów jedynie dla niej włącza swoje telewizory. Od pewnego czasu jednak kariera podopiecznej Justyny Bulińskiej zeszła na drugi plan. Cały świat gwiazdy zawojowała jej córka.

Pod koniec zeszłego roku modelka po raz pierwszy została mamą. Od samego początku chętnie chwaliła się na Instagramie pięknymi ujęciami ciążowego brzuszka. Zarówno przyszli rodzice, jak i jej fani nie mogli się doczekać dnia narodzin. Gdy dziewczynka przyszła na świat, szczęśliwa mama nie trzymała internautów zbyt długo w niepewności. Dumny tata pochwalił się pierwszym zdjęciem małej Ashy już z porodówki. Od tamtej pory cały czas możemy podglądać, jak rośnie i zmienia się córka gwiazdy.

Joanna Krupa nagrała pierwsze słowa Ashy

Córeczka Krupy niemal natychmiast stała się nie mniejszą gwiazdą niż jej piękna mama. Dziewczynka zdecydowanie odziedziczyła po niej urodę, a każdy kolejny post z jej udziałem rozczula fanów do granic możliwości. Joanna nie szczędzi fanom, ani pięknych zdjęć, ani krótkich filmików z udziałem swojej córki. Widać, że malutka jest jej oczkiem w głowie zarówno jej, jak i jej męża Douglasa.

Dzisiaj na profilu modelki pojawiło się przepiękne nagranie, na którym przytulona do taty Asha wypowiada swoje pierwsze słowa. Ten filmik jest po prostu uroczy.

Nie mogę się doczekać powrotu do domu. W życiu nie ma nic ważniejszego niż rodzina. Żadne pieniądze i sukces nie dają poczucia szczęśliwego domu.

Okazuje się, że pierwsze słowo Ashy to „tata”. Fani nie ukrywają swojego zachwytu. Wszystko to wyrazili w komentarzach.

  • O powiedziała dada. Jaka z niej urocza dziewczynka.
  • Córeczka tatusia. Jaka ona jest słodka.
  • Słodka z niej kruszynka.
  • Bezcenne chwile. Ona jest urocza.

My również jesteśmy zachwyceni nowymi umiejętnościami córczki Joanny. Ta mała to prawdziwy cukiereczek.


Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Asha w różowej sukience

Asha w różowej sukience

Asha w pięknych loczkach

Asha w pięknych loczkach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×