Szukaj

Sara Egwu-James chętnie pokazuje zdjęcia z domów rodziców. Tak mieszka zwyciężczyni „The Voice Kids 4”

Sara Egwu-James – jak mieszka?

Sara Egwu-James – jak mieszka?

Sara Egwu James wygrała 4. edycję The Voice Kids i w krótkim czasie zyskała dużą popularność wśród swoich rówieśników. Mimo że jej rodzice mieszkają osobno, oboje stworzyli dla niej domy, w których zawsze znajdzie przestrzeń dla siebie. Jak mieszka 12-latka?

Sara Egwu James jest zwyciężczynią 4. edycji The Voice Kids. Jeszcze na etapie Przesłuchań w ciemno została doceniona przez jury – Cleo porównała ją do młodej Whitney Houston, a pozostali trenerzy walczyli o to, aby zwerbować ją do swojej ekipy. Koniec końców zdecydowała się szkolić swój warsztat pod czujnym okiem Tomsona i Barona. Lepszej decyzji podjąć nie mogła, ponieważ to dzięki nim rozłożyła rywali na łopatki.

12-latka przez cały czas mogła liczyć na wsparcie rodziny. Jej rodzice przed laty podjęli decyzję o rozstaniu i ułożyli sobie życie u boku innych partnerów. Mimo to w chwili, gdy ich córka podjęła decyzję o udziale w popularnym talent show, połączyli sili i wspólnie kibicowali jej zza kulis.

Zawsze mi kibicują, mama, tata, Szymon, cała rodzina bardzo mnie wszyscy wspierają i wierzą we mnie. Babcia z dziadkiem i wujek zawsze trzymają za mnie mocno kciuki.
Mama pomaga mi organizować się przed każdym konkursem. Dba o wszystko. Jeździ ze mną, udziela wskazówek, jest chyba moją najwierniejszą fanką… Na pewno! – powiedziała w rozmowie z portalem Iloveslubice.

Mimo rozłąki oboje mają z nastolatką świetny kontakt. Dziewczynka na co dzień mieszka z mamą, która zadbała o to, aby nie brakowało jej niczego. Często również odwiedza ojca. John James, który doczekał się jeszcze dwojga dzieci, zadbał o to, aby jego najstarsza pociecha czuła się dobrze w jego domu.

Jak mieszka Sara Egwu-James?

Zwyciężczyni The Voice Kids 4 rzadko publikuje zdjęcia na Instagramie, jednak zdecydowana większość z nich pokazuje fragmenty domów obojga rodziców. Oba urządzone są w podobnym stylu, w którym dominują biel i drewno.

Pokój Sary w zasadzie niczym nie różni się od pokojów innych nastolatek. Białe ściany oraz odsłonięte okno sprawiają, że pomieszczenie jest bardzo widne. Na parapecie rozrosły się rośliny doniczkowe, które tworzą element dekoracyjny.

Przy jednej ze ścian ustawiona jest niewielka półka, na której dziewczynka trzyma niezbędne bibeloty. Nad nią wisi stylowe, okrągłe lustro.

Jak mieszka Sara Egwu James?

Jak mieszka Sara Egwu James?

Młoda wokalistka na swoim profilu na Instagramie opublikowała również nagranie, na którym wykonała z ojcem utwór I’m Gonna Loose You z repertuaru Meghan TrainorJohna Legenda. Na wideo widać fragment pomieszczenia – na ścianie tuż za rozśpiewaną rodziną wisi pamiątkowa fotografia, na której James pozuje razem z dziećmi i swoją obecną partnerką Anną James. Pod nią, w niewielkiej odległości, ustawiona jest doniczka z dużą rośliną, przypominającą małą palmę. Tuż obok znajduje się biała półka, na której ustawione są pamiątkowe bibeloty.

John James chętnie fotografuje swoje dzieci. Kilka kadrów wykonał również Sarze, która często go odwiedza. Zdjęcie, które nastolatka opublikowała na Instagramie, zostało wykonane w czasie, gdy siedziała na kanapie w domu ojca i poprawiała skarpetki. W salonie ustawiona jest duża, szara kanapa. Zaraz za nią znajduje się kaloryfer, nad którym została powieszona półka. Domownicy ustawili na niej dekoracyjne figurki nawiązujące do kultury Afryki, w której położona jest Nigeria – ojczysty kraj Johna.

Jak mieszka Sara Egwu James?

Jak mieszka Sara Egwu James?

Liczymy na to, że teraz, gdy kariera Sary ruszy z kopyta, nastolatka zacznie publikować więcej zdjęć na Instagramie.


Jak mieszka Sara Egwu James?

Jak mieszka Sara Egwu James?

Jak mieszka Sara Egwu James?

Jak mieszka Sara Egwu James?

Jak mieszka Sara Egwu James?

Jak mieszka Sara Egwu James?

Dodaj komentarz

 • GośćTika pisze:

  To jest przyszła wielka artystka ,która będzie reprezentowała nasz kraj na całym świecie .Jej mama jest polką i ona też jest Polką .Kto się ze mną nie zgadza ten ..kiep. Rodzice się rozwiedli ale Sara utrzymuje kontakt z ojcem co jest wspaniałe. Maluje się i co z tego . Moja 11 letnia córka też się maluje ze swoimi rówieśnicami dla hecy. Dziewczynki tak mają . Teraz mamy inne czasy. Do szkoły jednak nie może się malować wiec robi to w domu . Nie rozumiem komu to przeszkadza . Jak czytam liczne wpisy negujące , że to nie wypada to dochodzę do wniosku , że to zwykła zazdrość.
  Pozdrawiam wszystkich tutaj bardzo serdecznie i proszę o dystans nie tylko do siebie ….

 • Gość pisze:

  nie powinna wygrac,bo nie jest polka

 • GośćEMMA pisze:

  IMPONUJA SIE MUZYKA I TANCEM EDUKACJA I KULTURA ZTYLU

 • Grim pisze:

  W buciorach na kanape,nosz kuzwa,jak u malp…

 • Maria pisze:

  Ludzie odczepcie sie od Sary jest piekna,utalentowana i mozecie ja tylko podziwiac a te zle komentarze to zwykla zazdrosc.

 • Gość pisze:

  Ludzie odczepcie sie od Sary te zle komentarze to zazdoosc ,jest piekna utaletowana i tylko mozecie ja podziwiac.in

 • Gośćiki pisze:

  Czy tylko mnie się wydaje, ze z odcinka na odcinek jest coraz grubsza

 • Gość pisze:

  I paznokcie też

 • Gość pisze:

  Bardzo ladny glos ale wyglada na duzo starsza

 • Gość pisze:

  Byłam zdziwiona ze ma dopiero 12 lat bo wygląda na duzo starszą ale spiewa pieknie

 • MagdaGość pisze:

  To nie jest pokój Sary!!!!

  • Gość pisze:

   Ona ma 12 lat? Jejku, wygląda na pełnoletnią osobę. Makijaż, pozowanie… Piękna utalentowana dziewczyna, ale zbyt wyzywająco się lansuje jak na swój wiek

 • Gośćada pisze:

  Dziewczynka jak piszecie a makijaż jak stara baba pytam po co?

 • Magda pisze:

  Bardzo „rzetelny” opis pokoju Sary. Zdjęcia z ig wyraźnie odznaczone zostały w salonie piękności.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×