Szukaj

Marcin Prokop pokazał kuchnię. Jest tak samo stylowa, jak jego salon. A jak wyglądają pozostałe wnętrza?

Jak mieszka Marcin Prokop?

Jak mieszka Marcin Prokop?

Jak mieszka Marcin Prokop? Dziennikarz na Instagramie często odsłania zakątki swojego domu. Ostatnio pokazał, jak wygląda jego kuchnia. My sprawdziliśmy także inne pomieszczenia. Jest bardzo stylowo.

Marcin Prokop to dziennikarz, który od lat pojawia się na ekranach telewizorów. Chociaż na początku obrał zupełnie inną drogę i ukończył studia, po których mógł objąć stanowisko specjalisty ds. marketingu i bankowości, to praca w wyuczonym zawodzie bardzo szybko znudziła energicznego gwiazdora.

Barwną osobowość Prokopa najpierw dostrzegli wydawcy legendarnego pisma Machina, a później producenci telewizyjnych hitów. Najpierw pojawił się w Idolu, gdzie jako juror oceniał umiejętności wokalne Polaków. To m.in. on wypatrzył Monikę Brodkę w tłumie kandydatów do zwycięstwa. Świetne przyjęcie przez publiczność bijącego rekordy popularności show sprawiło, że odezwała się do niego TVP z ofertą pracy w Pytaniu na śniadanie, którą przyjął. Na wizji stworzył kapitalny duet z Dorotą Wellman, który ze szponów Telewizji Publicznej wyrwało TVN. Od 13 lat para prowadzi Dzień Dobry TVN.

Dziennikarz jest też bardzo aktywny na Instagramie. W social mediach zgromadził już całkiem sporą grupę wiernych fanów, którzy chętnie obserwują, co u niego słychać. Ostatnio pochwalił się swoimi studenckimi patentami kuchennymi. Dzisiaj z kolei postanowił pokazać, jak obecnie radzi sobie w kuchni, ale my spoglądamy na wnętrze. Jak mieszka Marcin Prokop?

Mieszkanie Marcina Prokopa. Jak mieszka gwiazda TVN?

Marcin Prokop zgromadził na Instagramie ponad 550 tys. obserwatorów, którzy bacznie obserwują jego poczynania. Dzięki temu, że gwiazda TVN chętnie publikuje materiały z domowego zacisza, możemy podejrzeć, jak mieszka. Dzisiaj postanowił zadebiutować w kuchni i ugotować pierwszą zupę w swoim życiu. Wszystko transmitował na żywo, dzięki czemu towarzyszyli mu fani. Swój talent kulinarny rozwijał w bardzo przyjemnych warunkach.

Kochani, bardzo dziękuję wszystkim, którzy byli razem ze mną podczas epokowego gotowania zupy – to była moja pierwsza samodzielnie przygotowana, „dorosła” potrawa w życiu oraz mój pierwszy instagramowy live…

Kuchnia w domu Marcina Prokopa jest całkiem spora. Ścianę za jego plecami zdobią surowe, czerwone cegły, na których widzimy zamocowane drewniane półki na kuchenne drobiazgi.

Dostrzegamy także długi rząd szafek z ciemnymi, stylowymi frontami i drewnianymi blatami. Znajduje się tam także wyspa, na której jest zamontowana płyta indukcyjna. Jest ona osadzona w drewnianym blacie, który idealnie współgra z resztą wystroju kuchni. Na ceglanej ścianie widać również stylowy czarny kinkiet.

Dom Marcina Prokopa

Wcześniej dziennikarz pokazał swoją ogromną sypialnię, a jak wyglądają pozostałe pomieszczenia w jego domu. Marcin może się pochwalić piękną jadalnią ze sporych rozmiarów drewnianym stołem, przy którym chętnie rozgrywa partyjki szachów. Na ścianach tego pomieszczenia znajdują się tapety z fantazyjnym wzorem. Prokop posiada także imponujący księgozbiór. Jego biblioteka zajmuje całą ścianę.

W salonie dziennikarza znajduje się sporych rozmiarów szara sofa, na której chętnie odpoczywa po pracy razem ze swoim psem Rufusem. W jego domu jest także pokój gier, w którym jest ogromny telewizor i konsola, a na środku stoi okrągły, żółty fotel. Marcin ma również prywatną mini siłownię.

Zdjęcia z domu Marcina Prokopa możecie zobaczyć w naszej galerii.


Marcin Prokop - kuchnia

Marcin Prokop - kuchnia

Marcin Prokop (1)

Marcin Prokop

Marcin Prokop - pokój gier

Marcin Prokop - pokój gier

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×