Joanna Przetakiewicz zamieniła swoją willę w prawdziwą świąteczną krainę. „Szał i obłęd. Brak umiaru”. Jest na bogato!

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Jaonna Przetakiewicz każdego roku dekoruje swoją piękną willę na Boże Narodzenie. Na jakie ozdoby postawiła tym razem? Jej kuchnia wygląda jak z bajki.

Joanna Przetakiewicz jest żoną Rinke Rooyensa, a u jego boku jest naprawdę szczęśliwa. Chociaż początkowo zakochani ukrywali swoją relację, z czasem obecność kamer i paparazzi przestała im przeszkadzać. Tak jak podczas imprezy magazynu Vogue, na którą przed czterema laty weszli oddzielnie, wyszli już razem. Od tamtej pory w ich życiu sporo się zmieniło i to zdecydowanie na lepsze. Małżonkowie nie widzą poza sobą świata i celebrują wszystkie najważniejsze momenty.

Ich ślub odbył się w urokliwej Grecji, a swoim fanom transmitowali piękną uroczystość w social mediach. Zakochani dbają o uczucie, a kolejne rocznice urządzają z wielką pompą, organizując huczne przyjęcia z udziałem rodziny i przyjaciół.

Tak samo jest też w czasie świąt Bożego Narodzenia. Joanna nie ukrywa, że uwielbia stroić swoją piękną willę. W zeszłym roku opowiedziała nam, jak wygląda ten czas w jej domu. Okazuje się, że właścicielka domu mody i bizneswoman jest tradycjonalistką.

Bardzo tradycyjnie – tak jak co roku – z rodziną. Nasza tradycja nie ewoluuje, ani się nie zmienia. Ponieważ zawsze moja mama robi wspaniałe pierogi ze słodką kapustą, robi barszcz na suszonych grzybach, bigos. Rybę faszerowaną, rybę po grecku, makowiec, który kocham. I naszym nowym deserem jest kawa z koglem-moglem. Święta są u nas szalenie tradycyjnie i to się nie zmienia.

Joanna Przetakiewicz pokazała świąteczne dekoracje w swojej willi

Joanna Przetakiewicz każdego roku stara się zadbać o odpowiednią świąteczną atmosferę w swojej okazałej willi. Na Instagramie zawsze relacjonuje to, na jakie dekoracje się decyduje i tak też zrobiła w tym roku. Zdecydowała się na bardzo nietypową choinkę, a w sumie kilka malutkich drzewek.

Moja nowa choinka
Odlotowa? 🙂

W hasztagach, które dodała pod świątecznymi zdjęciami określiła dekoracje jako „szał i obłęd”, a także „brak umiaru”. Trzeba przyznać, że w tym roku naprawdę zaszalała. Jej kuchnia wygląda jak z planu świątecznego filmu, a pięknie nakryty stół zachęca do rodzinnej kolacji. Sporą część akcesoriów, które zaprezentowała Joanna, znajdziecie w sklepie La Mania Home.

Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba?


Joanna Przetakiewicz pokazała świąteczne dekoracje

Joanna Przetakiewicz pokazała świąteczne dekoracje

Joanna Przetakiewicz pokazała świąteczne dekoracje

Joanna Przetakiewicz pokazała świąteczne dekoracje

Joanna Przetakiewicz pokazała świąteczne dekoracje

Joanna Przetakiewicz pokazała świąteczne dekoracje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×